Ponovni atest TNG uredjaja

Karabas

/ #126

2013-06-09 04:40

Pa ajde ljudi ja to pricam vec 2 meseca al nema ko da slusa,PROTEST,niko nas ne svrlja,niko prstom ne mrda od nadleznih,meni ne pada napmet da placam ateste i te gluposti pa makar kola ne registrovao godinu dana,platicu atest ali tek 2018 kad mi stari istekne.Videcemo danas sta ce Mirko da kaze na SATu ali sve je to ista masinerija,daj boze da nije. Kakvi mediji kakvi bakraci,lepo si reko prijatelju gde su sad sve one ne vladine organizacije stranke i ebemliga ko sve jos.Ajmo da dignemo neku galamu ko oce,ja idem na celo ako treba ali ne mogu sam,vec sam reko nis i okolina javljate se i da se organizujemo.Ne znam dal da napravim neku stranu na fejsbuk u vezu ovu temu pa da se tu nekako sakupimo svi iz celu Srbiju i organizujemo(koordiniramo)ja nesto i ne baratam sa sve to,ali mora nas glas da se cuje.Daj boze da danas nesto Mirko opet nekog isproziva u SATu ali opeto ko zna,vec rekoh sve to moze biti samo propagadna i masinerija.Na RTS zvanicnoj strani vec sam postavio jedan slican post kao ovaj gde sam prozvao drzavu i nadlezne za nastalu situaciju ali naravno to nije objavljeno,verovatno sam uvredio drzavu,tj mozez da kudis i prozivas bilo koga ali drzavu nikako,a bas me nesto i zabole.Znaci svi se oni prave blesavi kad nam uzimaju pare,a kad dodju izbori......ma znate i sami vec.