SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Quoted post


Gost

#13 NEBOJSA PG

2015-08-31 10:21

Realiti programi imaju za cilj odvracanje razmisljanja sirokih narodnih masa od gorucih pitanja koja su bitna za opsntnak naroda i drzave a to su Kosovo, ekonomija tu je zelja vlasti da rasproda velike drzavne sisteme koje su ostale mislim na EPS, i Telekom, vlast takvim programima manipulise narodom i postepeno nas prodavaju strancima. Kvalitet programa ne moram da komentarisem tu se velica sve nenormalno, prostitucija blud i ogovaranje nista normalno, cilj realiti programa je jasan KRETENIZACIJA sirikih narodnih masa. Narode osvesti se dok ne bude kasno sada vlast uz pomoc zapadnih mentora vrsi KRETENIZACIJU SRBIJE.

Odgovori


Gost

#20 Re: NEBOJSA PG

2015-08-31 11:29:14

#13: - NEBOJSA PG 

 BRAVO !!!!!

Nesko

#3263 Re: NEBOJSA PG

2015-09-01 07:34:39

#13: - NEBOJSA PG 

 Slazem se donjim delom tvog pisanja, da na svakoga lose utice jer to nisu ljudi vec nemoralsti koji bi za pare sve uradili. Ali se ne sla zem da je zbog politike, hteo da priznas ili ne, ti to gledas prvo politicki. A vecina to radi, politika nikakve veze nema sa tim vec jednostavno su pare upitanju. Pare od reklama, pare od SMS pisanja, pare za glasanje. Briga njih na televizijama da li je nesto moralno ili ne dok to donosi pare. Ako ti dopustas da bilo koji rialiti utice da te skene sa misli o dnevnim desavanjima na politickoj sceni, onda si labilan. Napisao si da je odvlacenje paznje od politike, ali ni jednom recju nisi napisao resenje, kako to resiti i da se ne gledaju rialiti. Ako vec nesto kritikujes, onda trebas i da das predlog kako resiti, a ne samo kritikovati. Duvanje u prazno.

VODOLIJA

#4292 Re: NEBOJSA PG

2015-09-01 11:38:25

#13: - NEBOJSA PG 

 Tačno tako. Pored toga. sve deluje toliko iritirajuće, da izaziva stres u organizmu. Tolika dreka, dijagnoze pojedinaca, alkoholisanje, blud....Prosto se plašim za svoje unučiće, iako za sada sigurno ne gledaju te dno televizije. U nekom momentu, došavši iz škole, moj unuk je pitao svoju majku, ko je taj Zmaj iz Šipova. Ministar kulture ćuti, jer mu ćutanje omogućava dalje sedenje u ministarskoj fotelji. Ljudi, da mi je neko ranije rekao, da će Ivan Tasovac, ovako nešto da podrži, i da će da učestvuje u urušavanju kulture u Srbiji, rekla bih mu da je lud. Na moju veliku žalost, još jednom se pokazalo, da su ljudi najkvarljivija roba.

srbin

#5672 Re: NEBOJSA PG

2015-09-02 00:21:37

#13: - NEBOJSA PG 

 Ako najvaznija tema u ovoj zemlji treba da bude Kosovo ja prvi odoh iz nje.