Neću da plaćam RTSu da bi bolje naplatio reklamni prostor.


Gost

#1

2014-06-14 15:45

Meni paznja nije potrebna. Slazem se sa vama da ovom narodu netreba novih nameta. Ko moze neka igra kolo a ko neka se ne hvata, to je stara narodna. Nema nameru da reklamiram Pink tv, ali ako je mogao Zeljko uz svu pretnju , hajku i prepreke da napravi nesto samovinansirajuci se , zašto bi smo plaćali pretplatu samo RTS u.

Gost

#2

2014-06-14 22:17

dvadeset godina vas nisam upalila...javni servis kica,nemorala,jeftinih sadrzaja...stidite se!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-15 02:00


Јелена

#4 Харачлије, МРШ!

2014-06-15 10:43

Не гледам телевизију од 2000. године кад је постала јавно гласило америчких и осталих германских интереса. Једва чекам тужбу за неплаћање па да им у судницу доведем бар педесет сведока који ће посведочити да ми је и тв прикључак зацементиран у зиду и недоступан већ 14 година. А онда ћу поднети противтужбу против РТС-а за узнемиравање нас који их ама баш уопште не гледамо: нигде и никада.

Anonymous

#5 Pravovremeno delovanje.

2014-06-15 12:00

Ako dobro shvatam, ovo pitanje je jos uvek otvoreno i treba da se stavi na dnevni red skupstine. Treba skupiti sto vise ljudi oko ove ideje i time izvrsiti pritisak na Vucica i kompaniju, da se prisete kako su pre izbora obecavali ukidanje pretplate!

Gost

#6

2014-06-15 13:21

Podrzavam peticiju jer je na mestu.niko nema pravo da nekome na silu namece da placa nekome pretplatu. ako ja negledam RTS i ako po meni to nije javni servis vec sluzi vladajucem rezimu,zasto bi ja njima placao pretplatu i za sta?

Gost

#7

2014-06-15 16:58

GOSPODINE VUČIĆU ,
OBEĆANJA NISU DA SE OBEĆAVAJU ! ONA SE DAJU DA BI IH ISPUNILI !
Вучетић1961

#8

2014-06-15 17:53

Тотална глупост . Ако већ плаћам ТОТАЛ ТВ зашто бих онда поново плаћао страном и нашем олошу који ради против СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА.Који цинизам владајуће ТЕЛЕВИЗИЈЕ стоји и у њиховом СВАКОДНЕВНОМ ЛАЖНОМ ПРЕДСТАВЉАЊУ цитирам их ако грешим исправите ме . Назив националне телевизије је ...РТС ... Како онда може по њиховом лажном представљању да буде ... РАДИО ТЕЛЕВИЗИЈА европске СРБИЈЕ ... Ако је већина становника ПРОТИВ НАЦИСТИЧКЕ ТРУЛЕ еу што бих ја онда плаћао ЊИХОВУ ТЕЛЕВИЗИЈУ.Колико они уопште мисле да скидају кајмак и наплаћују њихове бљувотине АКО НЕ МОГУ САМОСТАЛНО ОНДА НЕКА СЕ ПРИВАТИЗУЈУ па онда нека раде шта хоће и пуштају шта им се прохте ...Доста ми је њихових реприза , бљувотина владајуће елите, реклама, и пљувања по СРБИЈИ И СРПСКОМ НАРОДУ додворавајући се владајућој елити ...

Gost

#9

2014-06-15 18:36

Necu da placam pretplatu kad placam kablovsku, neka se dogovore sa operaterima kablovskih televizija, ja sa tim nemam nista !!!

Gost

#10

2014-06-15 19:47

ja negledam rts nikada nisam ni gledao zato je logicno da neplatim '
CECA

#11 CECA

2014-06-15 19:53

KOMENTARA NETREBA BITI ..JASNO JE NATO JE BOMBARDOVAO SRPSKI NAROD I BACALI SU BOMBE S OSIROMASENIM URANIJUMOM ..GDE I DANAS UMIRU DECA I ODRASLI ...NATO MORA PLATITI ODSTETU SRPSKOM NARODU  BOMARDOVANOM NARODU ....///ZA MATERIJALNU ..ZA PSIHICKU ,,ZA IZGUBLJENIH ZIVOTA ,,,ZA TROVANJE LJUDI ..ODNOSNO RADIJACIJE STANOVNOSTVA,NATO JE VELIKO ZLO ZA COVECANSTVO СТОП НАТО! Геноцид над Србијом и Републиком Српском!!!


Gost

#12

2014-06-15 20:10

e pun mi je kurac vise.....kakav RTS
CampY
Gost

#13 NEcu da placam RTS pretplatu !!!

2014-06-15 20:29

Ja ne gledam malte ne uopste televiziju a kamoli RTS ! Ako nekada i pogledam TV onda je to TV 1. ili PINK te stoga smatram neustavnom odlukom da mi se namece sta da gledam i da placam uslugu koju ne koristim! Neka se ugledaju na TV1.,Pink i ostale televizije koje se finansiraju od reklama !!!


Gost

#14

2014-06-15 21:03

Neka se RTS dogovori sa kablovskim emiterima , a i program RTS-a ne gledam , jer me ne interesuju reprize repriza i ne zelim i necu da placam . podrzavam peticiju 100% i pozzzzzzz......

Gost

#15 Dusan Filipovic

2014-06-15 21:27

necu da placam i RTS i kablpvsku , LOPOVI dogovorite se oko reketa !!!!
MARS iz mojeg novcanika ..


Gost

#16

2014-06-15 22:00

Ok su navodi i razlozi koje navodite zarad potpisivanje peticije;
ali licno,mnogo veci razlog je sto nije izvrsena lustracija,,,i mnogi akteri ratnohuskacke politike devedesetih i dan danas su na platnom spisku RTS-a,,u prenesenom znacenju;finansiram svoje zlocinitelje,,,posto sam licno zrtva RTS-a i snose odgovornost u jednom delu za moju bolest,unisten pereiod zivota koji je trebao biti najlepsi,,,,unistena porodica,,,,a RTS se nimalo nije promenio,,,samo se prilagodio,,,,

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-16 02:11



Gost

#18

2014-06-16 05:39

Lopoviii...
дрп

#19 акција

2014-06-16 05:54

До сада има 169 потписа... да не идемо у ситна цревца, о разлозима зашто ТВ претплату НЕ треба плаћати, хајде да се нас 169 који смо већ потписали ангажујемо, и свако од нас пронађе барем још по десет истомишљеника који би потписали петицију. Онда свако од њих десет, све до пар стотина хиљада... Тек тада постајемо реална снага на коју режим МОРА да рачуна. Овако, ова као и све сличне петиције су само вентил ("ал' сам им скрес'о...") који потписнику доноси тренутно задовољство, али нажалост - нема шансе да изазове било какав ефекат.

Gost

#20

2014-06-16 06:16

nemam sve je sroceno u razlogu za peticiju

Gost

#21

2014-06-16 06:26

Nije korektno prebacivati sve troškove države DIREKTNO na pojedince,članove te iste države.Jer INDIREKTNO plaćamo iste stvari po nekoliko puta.Država nije rom,pa da se dovija,država je institucija od ugleda.A to, ŠTO NE UME DA IZAĐE NA KRAJ SA RADOM NA CRNO JER NEĆE,JER SVI TI POSLANICI IMAJU GOLEMO RAD NA CRNO.

Gost

#22

2014-06-16 07:12

Sto je mnogo mnogo je...

Gost

#23

2014-06-16 07:38

Sjašite više sa grbače naroda!
MM

#24 TV Vojvodina1

2014-06-16 07:44

TV Vojvodina je primer kako treba jedna televizija da izgleda.
Iz Bgd-a sam i RTS mi se gadi. Cak sam i izbrisao oba kanala sa liste. Gledam cesto Vojvodinu1 i bas se opustim uz njih. Pregrst kulturnih i naucnih emisija, emisija za decu. Info program odlican. Jako malo reklama, i reklame su uglavnom za neka kulturna, sportska desavanja.
Bravo, bravo za njih !

Gost

#25

2014-06-16 09:05

Cista pljacka, to se kosi sa zakonom o obligacionim odnosima, niko od nas nije potpisao nikakav ugovor sa RTS-om, s kojim pravom traze da im placamo?