Smrtna kazna za Dragana (Monstrum) Djurica!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smrtna kazna za Dragana (Monstrum) Djurica!


Gost

#1

2014-08-07 10:38

SMRT ZA MONSTRUMA!!!

Gost

#2

2014-08-07 10:41

OVOGA MONSTRUMA TREBA UBITI! DAJ BOŽE DA OVA PETICIJA USPE!
djomula
Gost

#3

2014-08-07 10:42

treba ga ovjesati govodo jedno


Gost

#4

2014-08-07 10:43

Treba crknut !!!

Gost

#5

2014-08-07 10:44

SMRT KRETENU KOJI JE UBIO TIJANU!

Gost

#6

2014-08-07 10:44

Nikada mi nece biti jasno kako neko moze da ima sazaljenja prema necemu sto je trebalo biti covek, a umesto toga je zver , kako je zakon toliko usran da mu se sudi, zasto da mu se sudi ? Pa zar je on mislio na njen zivot ? Ne, nije, presudio je sam , zasto u ovoj sugavoj zemlji ne postoji kazna poput zlocina ? Kako oni zrtvu ubiju tako ubiti i njih... Zbog cega mu suditi ? Zar nije logicnije da sami sebi izricu presudu i kada ih uhapse da je samo izvrse ... !!!!
E kada bi bio takav zakon, nebi bilo silovanja, ubijanja, mucenja , ti mali , a opet tako veliki i nevini zivoti nebi bili ugaseni, istraumirani vec zasticeni.
Ubodete se iglom, ili se slucajno secnete nozem, pa vas nesnosno boli a zamislite nacin na koji oni umiru i njihov bol , pa zar tu treba sud , vestak, doktor , ZAR TREBA ?

Gost

#7

2014-08-07 10:45

E Srbijo,ravne ti nema..umesto da branimo državu i ljude u njoj,mi smo dozvolili da nam zemljom gaze psihopate..Šta vam je ona skrivila pa da dobije ovakvu kaznu?Šta nam se to dešava ljudi?Kakva je ova godina?Hoće li se u njoj nešto lepo desiti?Podigni se Srbijo...ugašen je još jedan mlad život.Uništio si sreću jedne porodice.Odakle ti pravda? Neko je danima strepeo pokraj telefona,čekajući poziv.Jedna sestra je noćima bila budna i sedela na krevetu čekajući svoju najdražu malenu. Može li neko ugusiti tugu majci?Može li neko vratiti vreme?Niko ne zna kako nešto boli dok sam ne dozivi..Šta se može reći za predivnu ovu devojčicu?Ostaće njen miris u vazduhu,trag na putu,glas ušima.Samo nje neće biti više.Devojčica prelepih plavih očiju,prelepe duge kose...trebala je živeti bar jos četiri puta više.Niko nema prava da oduzme nekome život,i treba takvima najoštrije suditi.Raširi krila andjele,čuvaj svoje najmilije..Otvori vrata Bože,primi ovu nedužnu devojku!

Gost

#8

2014-08-07 10:50

olos!!!!

Gost

#9

2014-08-07 10:50

Smrtna kazna Dragana Djurica!

Gost

#10

2014-08-07 10:52

Ajde svi da potpisemo eticiju,mislite na decu Srbije ona nisu nikome kriva
Perica Kumer
Autor peticije

#11

2014-08-07 10:54

Tijani više neće svanuti. Plitak grob u djubrištu. Ubio je. Mesar iz Surčina? Najteža kazna, ministre?! Koliko godina za svaku njenu? Koja je najteža kazna za njeno oduzeto pravo da se smeje, da se zaljubi, da uči, da bude bezobrazna, da ima momka, da rodi decu, da kupi sanke, da bude nezaposlena, da postane slavna, da ostari? Gde čuvate najteže kazne?Tamo gde će on biti u suvom, toplom, sit, lečen, s pravom na posetu,s pravom na odbranu, s pravom da ga neki maroder pomiluje, s mogućnošću da pobegne? S pravom da mu ne objavite ime i prezime kao drugim osumnjičenima za razne idotluke do sada?
S pravom da danas legne i sutra ustane? Da obuče odelo? Da objasni zašto, kako, gde? Da diše? Da govori? Da sanja? Najteža kazna?Ima li je u vašim evropskim integracijama, gospodo? Pustite ga na slobodu, gospodine ministre. Neka prošeta Srbijom. Slobodno. Neće trebati 13 dana. Ni 13 minuta.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-08-07 10:59


DJAPEE

#13 JEBEM MU MATER

2014-08-07 11:00

.

Lara

#14 Re:

2014-08-07 11:05

#11: Perica Kumer -  

 Svaka čast! Treba ga pustiti medju ljude da mu Srpski narod sudi, na čelu sa Tijaninim najbližima. Pa da svi koji poseduju mentalni poremećaj, devijantnost razmisle malo da li će da proizvedu u delo svoju bolest, ili će otići da potraže pomoć, da se leče. Strah me je da živim i jednog dana odgajam decu u ovoj zemlji. Svaka čast policiji koja je dala sve od sebe da ovaj slučaj ne prodje ne rešeno, a nadam se i ne kažnjeno!

Novosadjanka '99

#15 IMAJTE VREMENA DA PROCITATE.

2014-08-07 11:05

Ja Tijanu nisam poznavala,nisam znala ni da ona postoji sve dok u novinama nije izaslo da je nestala.Mi ne zivimo ni blizu,ja sam u Novom Sadu,a ona ne.Ali ona je moja vrsnjakinja,rodjena iste godine.Iste godina kad su bombardovali NS.Mozda se pitate kakve to veze ima,ali meni je dovoljno to da se osecam kao da mi je neko ubio drugaricu.A taj neko je konjina od 34 godine koja radi u mesari.Sad cu poceti zestoko da psujem,i izvinjavam se na tome,inace sam primerno dete.Jebem mu mater raspalu,kako je samo mogao da ubije neduznu devojku?Pregazio ju je kolima,ugusio,mozda silovao,zakopao na djubristu,odmah.I mi smo se svi 13 dana nadali da je Tijana mozda ziva.Ali ne.Monstrum okoreli je imao i muda da promeni profilnu posle toga.I sad cemu suditi.Zivece.Ma bre,kakva je ovo drzava?!Ovde treba smrtna kazna za ovakve demone!Posto je mesar,treba da mu iskasapimo svaki deo tela,da ga nateramo da pati.Toliko pati da ce nas preklinjati da ga ubijemo.Javno.Na Terazijama,da svi vidimo kako monstrum gori,i kako ce goreti u paklu kad umre.Ima dete,jebote.Svoje rodjeno dete uci da pusi,aloo!On je umobolnik,bre,nema tu zatvor,to treba ubiti.Evo sad placem.Placem jer je jedno dete mojih godina ubijeno u mirnom mestu.I plasim se,verujte mi,jako se plasim.Jer tako nesto moze svima nama da se dogodi,ne daj Boze.Pogotovo nama njenih godina,jer smo slabe.Jer smo laka meta.Te siledzije mogu sve da nam oduzmu,kao njoj.Niko nije siguran.Nikad.I,sta sad?Sta mozemo da uradimo?Samo da sedimo skrstenih ruku i molimo Boga da nam se nista slicno ne dogodi,ili nama bliznjima?Zar je to sve sto mozemo?Treba podici pobunu,bre!Da se uvedu smrtne kazne za ovakve monstrume!Jer oni nisu mislili na kajanje dok su gasili nevine zivote!NE!Necemo ni mi!Oko za oko,zub za zub.Nema prastanja.Ne vise.Nije on jedini monstrum,ima onaj tip koji je sa zenom ubiju njeno dete,silovao ga,dete je imalo 2 godine.Mala Kaja,ako se secam.Sta je sa njim?I njega treba ubiti!Sve ih treba spaliti.GORECETE U PAKLU MONSTRUMI!!!!!!!!


Gost

#16

2014-08-07 11:16

Dabogda se raspadao u najgorim mukama.

Gost

#17

2014-08-07 11:19

Smrt za govedo!!!!!

Gost

#18

2014-08-07 11:22

Treba ga ubiti,jadna Tijana,ni kriva ni duzna.

Gost

#19

2014-08-07 11:23

Ja sam za giljotinu, ovakvo djubre ne zasluzuje da umre na human nacin.

Gost

#20

2014-08-07 11:23

Svaki komentar za ucinjeno delo bio bi suvisan.

Gost

#21

2014-08-07 11:25

SMRT VESANjEM NA TERAZIJAMA ! ! ! ! !

Gost

#22

2014-08-07 11:28

Covek ima svoje dete,a ubija tudje...Kako bi njemu bilo da je njegovo dete na tijaninom mestu?
Tijana,pocivaj u miru.

Gost

#23

2014-08-07 11:29

Smrtna kazna za njega!

Gost

#24

2014-08-07 11:39

Smrtnu kaznu je odavno trebalo uvesti! Tokom svih ovih godina naslusali smo se strasnih prica o mucetiljima i ubicama, olosima svih vrsta i podvrsta. I svi znamo da se zbog naseg zakona brzo izvuku i da su svi do jednog neadekvatno kaznjeni i da se iza resetaka smeju svojim zrtvama i njihovim porodicama. Dajte narode da se bar jednom ujedinimo i da ova peticija uspe pa da istrebimo djavolji nakot kojeg nazalost ima i u nasoj lepoj zemlji.

Gost

#25

2014-08-07 11:52

Definitivno se slazem za uvodjenje smrtne kazne u Srbiji ! Pa ovo je strasno sto se desilo, mi smo ocigledno Drzava Banana cim se ovakve stvari desavaju i to cesto ! Ubistva, skandali hronika sve vise puna svakog dana. Treba uvesti Dusanov zakonik i to pod hitno, vrlo hitno, HAARP nam nije ravan vise. Toliko pozdrav od mene.