PRAVDA ZA MIKIJA! Anima Subotica vratite Ivani pse!


Gost

#1

2014-10-01 18:24

SPASITE NEDUZNA BICA!

Gost

#2

2014-10-01 19:05

vratiti ove duše Ivani, jer imaju tu svoj dom i ljubav

Gost

#3

2014-10-01 19:23

samo debilcina i olos moze da tuce psa ili macku,a lovci da su normalni ne bi bili lovci.

Gost

#4

2014-10-01 20:29

vratite psa coveku ,kakvo je to neljudsko ponasanje

Gost

#5

2014-10-01 21:03

Mislim da se uz malu pomoc Ivani mogu stvoriti uslovi za ta tri malisana. Nikad nisu bili sretniji nego sto su bili kod Ivane. Apsolutno me ne interesuje "Anima Subotica". Dovoljno su kazali o sebi kroz svoje recenice.

Gost

#6

2014-10-01 21:57

Najnormalnije je da ti psi budu kod Ivane! Ovo drugo je van pameti :( :)

Gost

#7

2014-10-01 22:20

Kada nesto kazete ili napisete, govorite o sebi a ne o onome o kome ste nesto rekli ili napisali. Postoji poslovica koja kaze - kakav je neko vidi se u pijanstvu, besu i bogatstvu. Kucama je bolje tamo gde mogu vise brinuti o njima. Izlagati nepotrebnom stresu starog psa koji je za dlaku pobegao od smrti je surovo.
BEBEK-BUFFALO

#8

2014-10-02 00:09

Da ih Ivana ne voli, ... ne bi ih imala tri, ...

Moje misljenje

#9 Misljenje moje

2014-10-02 03:53

Kako svi znamo svaka medalja ima dve strane, tako da citajuci samo jednu stranu ne moze se stvoriti prava slika stvari. Svako zasto ima svoje zato: osim sto voli zivotinje ima i drugo "zasto" Ivana zeli nazad pse, a isto tako i Anima ima svoje "zasto" je uzela pse. Nemojte osudjivati i napadati nikoga dok ne znate celu istinu, a to znaju samo te dve strane i niko drugi. Otkud znate da psi nisu na dobrom mestu? Sama Ivan je napisala da nema niti uslova niti sredstava da drzi tri psa, da snosi veterinarske troskove za njihovo lecenje i sl. A mislim da samo na donacije se ne moze niko osloniti, jer u pocetku ce ih biti dovoljno, ali priznali mi to ili ne vremeno ce se sve to smanjiti i na kraju mozda i u potpunosti prestati, a sta onda? sta ce onda biti sa psima? Niko ne moze zahtevati da mu se daju donacije sve dok su ti psi krivi. I ja hranim 9 maca lutalica i nisam do sada trazila ni gram niti paru donacije, a verujte ni to ne kosta malo. Jedino mi Anima izasla u susret za besplatnu sterilizaciju i kastraciju, da bi sprecila njihovo razmnozavanje i stvaranje kolonije. Toliko od mene, i jos jednom: nemojte nikoga pljuvati, napadati dok ne znate celu, ali bas celu istinu dogadjaja. A kako vidim potpise oni su u 99% slucajeva do sada iz drugih gradova, svega 1 ili dve iz Subotice. Pitam vas tamo iz daleka otkud znate pravu istinu? da mozete ovako bez argumenata pravih napadati drugu stranu! Iz daleka sve je lakse, cak i pametovanje i napadanje.


Gost

#10

2014-10-02 07:37

Životinje zaslužuju naše poštovanje !

Gost

#11

2014-10-02 07:52

Mikija ne zanima birokratija,ne treba mu natezanje oko toga ko snosi troškove,njemu treba sigurna ljubav,treba da se vrati tamo gde je imao,sa svojim drugarima.Anima je mogla da pomogne devojci da popravi uslove za njihovo držanje,i to bi bilo ljudski.

Marko

#12 Re: Misljenje moje

2014-10-02 08:03

#9: Moje misljenje - Misljenje moje 

 Koliko sam ja razumeo i danas procitao u pitanju je ultimatum za koji su znali da ne moze da prihvati. Ona je i trazila da ostanu u privremenom smestaju do udomljenja. Zasto im je Miki trebao bas sada e to je pitanje


Gost

#13 Re: Re: Misljenje moje

2014-10-02 08:29

#12: Marko - Re: Misljenje moje 

 A pitanje se moze onda i ovako postaviti: zasto je doticna napravila ovu zbrku? da li samo i iskljucivo zbog dobrobiti tih pasa, ili mozda ima i neki drugi razlog a sto ona naravno nece da iznese? mozda zato sto je sa ovim prestalo dobijanje hrane i ko zna sta sve sa dveju strana? Pa tako je lako drzati pse, kada nema covek nikakvih izdataka ni za hranu, ni za veterinara.


Gost

#14

2014-10-02 11:03

Psi su kao i deca, bespomoćna bića koja zavise od naše ljubavi. Pomozimo im kad god to možemo. Spasimo ih jer i oni imaju dušu.

Gost

#15

2014-10-02 13:37

Peticija mi je v šeč ker pomagamo rešiti pse ki niso zaslužili takšan konec...

Gost

#16

2014-10-02 13:40

Vratite ivani pse...

Gost

#17

2014-10-02 13:46

Samo najbolje za zivotinje! One su ukras i lepota planete! One su nasa savest i odnos prema svemu sto zivi!
iskrena

#18

2014-10-02 13:48

Samo najbolje za zivotinje! One su ukras i lepota planete! One su nasa savest i odnos prema svemu sto zivi!


Gost

#19

2014-10-02 13:59

Da li zaista moraju da se pisu ovakve peticije ili cemo mi na ovim prostorim konacno shvatiti da svaki zivi stvor ima pravo na dostojanstven zivot!!??

Gost

#20

2014-10-02 15:06

Pobogu, pa zar humane ljude niko ne postuje, kakva Anima, ko moze da dodje i da uzme mog psa, to bih volela da vidim. Zasto je Ivana dala pse, kakav je problem u pitanju, kada psi nisu pod terapijom, sta to Anima hoce, ili mozda preprodaje pse i neko stavlja novac u dzep. Meni to nije ni malo jasno.

Gost

#21

2014-10-02 16:48

SMATRAM DA JE PETICIJA OPRAVDANA I DA JE POTREBNO DA SE STO VISE NJIH ODAZOVE DA SE TI KVALITETNI, DRAGI PSI NE KORISTE ZA BILO KAKVE EKSPERIMENTE ! EKSPERIMENTISITE NA LJUDIMA!!!
Ember Julija.s.r.
Julija

#22 Re:

2014-10-02 16:52

#14: -  

 PRELEPO STE FORMULISALI I POTPUNO STE U PRAVU, VI STE OSOBA PUNA LJUBAVI, DOBROTE I PLEMENITE DUSE! POZDRAVLJAM VASE MISLJENJE I STAV. HVALA STO STE SE ODAZVALI.

 

JULIJA

#23 Re: Misljenje moje

2014-10-02 16:59

#9: Moje misljenje - Misljenje moje 

 POTPUNO SE SLAZEM SA VASIM TEKSTOM - MISLJENJEM. NEMAM JA NISTA PROTIV NITI ANIME NITI IVANE, JA BRANIM ISKLJUCIVO PSE, A POSTO OVDE PISE DA BI IH KORISTILI ZA EKSPERIMENTISANJE, STO ZNACI - KO ZNA STA BI IM RADILI?!? NISAM ZA MUCENJE ZIVOTINJA ! AKO IVANA NE MOZE DA IH DRZI  NEKA POKLONI ONOME KO MOZE DA IH DALJE DRZI, PA MAKAR IH I RAZDVAJALA POJEDINACNO, ALI NIKAKO DA SE PSI DIRAJU ! NE ZNAM KAKO JE U SUBOTICI JA SAM IZ KIKINDE, IPAK, MOLIM DA NE DIRATE ZIVOTINJE, NAROCITO NE ZA RAZNE EKSPERIMENTE, EKSPERIMENTISITE NA LJUDIMA DRAGI MOJI !!! IMATE IH KOLIKO VOLITE PO ULICAMA, DROGERASA, ALKOHOLICARA, IDIOTA, EMBECILA... ALI PSE NE DIRAJTE !

MOJE MISLJENJE

#24 Re: Misljenje moje

2014-10-02 18:56

#9: Moje misljenje - Misljenje moje 

 DONEKLE STE U PRAVU JA LICNO NE BRANIM NIKOG I NICIJE INTERESE MENE SAMO ZANIMAJU PSI JESTE DA SAM DALEKO ALI CJELO VRIJEME PRATIM SVE STO SE DOGADJA I U SVAKI DAN SVAKOJ ORGANIZACIJI IMA NECEGA STO SE NE SVIDJA NAMA NI IZ DALEKA NI VAMA IZ BLIZA KO I KOME I KOLIKO DAJE NIJE BITNO BITNO JE DA JE ZIVOTINJAMA DOBRO I DA SE DOBRO OSJECAJU VIDJELA SAM SVE I SVASTA I DOBRO I LOSE MIKIJEVU SITUACIJU SAM PRATILA OD MOMENTA KADA SAM SAZNALA ZA TO I SVAKI DAN SA MOGLA DA VIDIM STA SE S NJIM DOGADJALO I KAKO JE NAPREDOVAO PREKO STRANICE Pravda ZA Mikija-uhapsiti monstruma I UVIJEK SE RADOVALA TOME NA SVAKO I SVACIJE PITANJE ODGOVARALA JE OSOBA KOJA JE VODILA TU STRANICU KADA SAM CULA DA SU MIKIJA ROCCA I DONU UZELA ORGANIZACIJA Anima Subotica UPITALA SAM IH SAMO KAKO SU MIKI I DRUZINA PODNIJELI RASTANAK S OSOBOM KOD KOJE SU BILI I KAKO SU SAD ONI SU MI ODGOVORILI S TIM STO SU IZBRISALI MOJE PITANJE S NJIHOVE STRANICE SADA MI VI RECITE DA LI SAM JA POGRIJESILA PITANJE ILI U CEMU JE STVAR I NISAM SAMO JA TAKO NESTO PITALA NEGO MNOGI DRUGI KOJI SU PRATILI NAPREDOVANJE MIKIJA A ONI SU TO SVE BRISALI MOZDA DA SU ODGOVORILI ILI IZBACILI JEDNU SLIKU ISPOD KOJE SU MOGLI NAPISATI ZA SVE VAS KOJI PITATE ETO SLIKA PA VIDITE KAKO IM JE MOZDA OVOLIKO NEBI NI PISALI NI KOMENTARISALI MOZDA BI SE DAVNO SVE ZAVRSILO SA JEDNO HVALA STO VODITE O NJIMA BRIGU 

 


Gost

#25 Re: Re: Misljenje moje

2014-10-02 18:59

#20: -  

 To nisu bili Ivanini psi, to su psi o kojima brine Anima, koja daje hranu za njih, koja placa njihovo lecenje, a kod Ivane su bili samo na privremenom smestaju. Informisite se pre nego komentarisete. 




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...