Peticija PROTIV ZABRANE rijalitija "Parovi"

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija PROTIV ZABRANE rijalitija "Parovi"


Anonymous

#1

2015-03-31 19:38


Rijaliti (reality show) "Parovi", na TV "Happy" (Hepi), je mentalna odbrana, od svakodnevnog pojavljivanja AV-ava, kao prvog u nizu govornika, na svim vestima i na svim programima...

Zato sam protiv ukidanja ove predstave za narod!

Živeo rijaliti "Parovi!"

Gost

#2

2015-05-12 23:30

Ja sam za ukidanje rialiti emisije Parovi. Smatram da je ovo sramota za državu. Ako zanemarimo zatupljivanje naroda ostaje nam bacanje novca na ološ koji se tamo skuplja dok nam deca gladuju i umiru. Danas sam pročitala i izjavu Atine Ferari o maloj pok.Tijani Jurić, zgranuta sam. Pod hitno ukinuti ovo leglo ološa.

Gost

#3

2015-08-31 20:36

Potpisala sam jer ne zelim da moja deca gledaju blud i nemoral. To sto oni rade je katastrofa jer cega trsba da se stide oni se ponose. To su ljudi bez trunke samopostovanja i bez srednje skole. Samo da se ukinu te gluposti jer nista dobro nema od njih. Svaka vam cast sto ste pokrenuli peticiju

Gost

#4

2015-09-01 06:43

Mislim da je za potpisivanje ovakve peticije svaki komentar suvišan.Mogao bih sastaviti bar pet tomova razloga zašto ih treba ukinuti.


Gost

#5 Re:

2015-09-01 06:48

#1: -  

 Anonymous , na pravom mestu ti je znak pitanja.


Gost

#6

2016-03-11 23:24

Dosta mi je prekazivanja nasilja na nacionalnoj televiziji