VRATITE MARIJI NJENO DETE!!!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VRATITE MARIJI NJENO DETE!!!


Gost

#1

2015-04-18 01:24

Zato sto Marija IMA pravo na svoje dete,njena invalidnost ne pravi nikakvu razliku izmedju nje kao majke i drugih majki.
Zato sto ne zasluzuje da je lazete I otimate njeno dete od nje,time joj oduzimate gradjanska prava kao I prava jedne majke.
Zato sto I njoj mozete novcano pomoci kao sto placate jednoj hraniteljskoj porodici da rade kao bebisiteri.
Zato sto ste je diskriminisali.
Zato sto ovo prelazi svaku granicu socijalnog
sluzbenika koji treba da se bavi problematikom porodice I istoj pomogne,a ne da je rasturi.

Marija tvoje dete NIKO nema pravo da ti oduzme.Vratite Mariji njeno dete ODMAH !!!
Tuzite socijalnu sluzbu za diskriminaciju I lazi koje su vam pricali ne bi li vas zbunili I izmanipulisali.
Dok ovakvi vode drzavu ni Mariji ni njenom detetu ni drugim Marijama sa decom nece biti bolje.
Svi smo mi MARIJA !!!


Gost

#2

2015-04-18 06:09

Nadam se da će se Mariji vratiti njeno dete

Gost

#3

2015-04-18 07:57

Ma vratite zeni dijete Sramota uzeti zeni dijete STRASNOOOO STA SE RADI STRASNO

Gost

#4

2015-04-18 09:13

Potpisala sam jer i sama imam isti problem
Nemam decu ali bez obzira smatram da ko ima malo pameti i srca treba da shvati da je Mariji u svoj toj siuaciji njeno dete jedina sreca i blagoslov pa muz kako hoce uostalom.....

Gost

#5

2015-04-18 10:12

Zato sto smatram da majki treba vratiti njeno dijete.Njen tjelesni invaliditet ne znaci da ona nece moci pruziti svom dijetu ljubav i paznu.A gospoda iz centra za socijalni rad neka dignu dupeta i nek rade svoj poso za koji platu primaju nek ne plackaju drzavu ne radeci nista.Ako nece da rade nek idu kuci pun je biro ne zaposleni.

Gost

#6

2015-04-18 10:23

Moju drugaricu i njenog brata je odgajila majka u invalidskim kolicima. Otac ih je napustio dok su bili jako mali...Ona je zavrsila fakultet, udala se, zaposlila i divna je majka dvoje divne dece. Njen brat zivi u inostranstvu, takodje ima porodicu i decu. Ove majke se bore kao lavice za svoju decu i sve to rade sa vise motiva i snage.

Vratite Mariji dete, ili ste je ubili...UBICE!!!


Gost

#7

2015-04-18 10:40

Dijete treba da bude s majkom! To je najjači zakon, zakon prirode! Društvo i država treba da pomognu Mariji, to je zakon humanosti!

Gost

#8

2015-04-18 11:41

Majka sam,dovoljan razlog za potpis.

Gost

#9

2015-04-18 12:31

Niko ne voli poput osoba kao Marija

Gost

#10

2015-04-18 13:11

Detetu je mesto pored majke, a Mariji je definitivno mesto pored svoje divne bebe koja joj je sve u zivotu!!!!

Gost

#11

2015-04-18 13:21

VRATITE MARIJI DETE, NJOJ JE TO DETE SVE U ZIVOTU!!!!

Gost

#12

2015-04-18 13:46

Smatram da svako dete ima apsolutno pravo da odrasta uz svog roditelja i obratno.Najlepsi i najiscekivaniji poklon od zivota svakoj zeni je da se ostvari kao majka.Nema lepseg osecaja nego kada vas izjutra probudi glasic i poljubac najvdivnijeg bica koje vas naziva mamom i ne postoji ni jedna obaveza lepsa od te da brinete i odgajate svoje dete i gledate njegovo odrastanje.I pre svih ovih milionskih zakona i koje kakvih centara za socijalni rad po mestima dirom ove divne Srbije majke sa invaliditetom su radjale i ne jedno nego i petoro i vise dece pa se starale o njima.nemojmo biti stoka i oduzeti ovoj zenici i bebi da budu zajedno.I ona sama ce u detetu naci najvecu snagu i volju da se brine o bebi.Zar se ova drzava nije do skoro borila da smo svi jednaki i da ne postoji razlika unvalid ili ne.Ili to ide onim tokom kako neko drugi diktira pa smo danas ravnopravni a sutra ne.Mariji treba vratiti njeno dete.Pa svi cemo ako imamo i malo ljudskosti u sebi pomoci.


Gost

#13

2015-04-18 15:46

Potpisala sam ovu peticiju zato sto ja nisam imala majku kad sam bila mala.Ali sad sam hvala Bogu,ja majka i imam prekrasnu decu i sve bih uradila za njih.Mislim,tj.znam da je deci mesto pored mame u bilo kakvim uslovima zivota!Vratiti zeni njenu bebu!,

Gost

#14

2015-04-18 16:56

Ne treba odvajati dete od majke.drzava treba da joj izadje u susret i iznadje neko resenje. toliko ima napustenih kuca u nekom gradu,varosici,selu. moze joj se jedna dati da zivi sa majkom koja bi se brinula o njoj i detetu. dati joj iznos para koji bi se dao hraniteljskoj porodici.Detetu ce biti najlepše uz ljubav majke,bake i ostalih prijatelja. Uz tebe sam Marija.izdrzi<3

Gost

#15

2015-04-18 17:00

Sama sam osoba s invaliditetom i nitko AMA BAS NITKO nema pravo da mi uzme dijete, Samo izazivaju bijes od nas OSI mjesto da se brinu da takvim osobama kao sto je Marija pomognu.MARIJA DRZI SE DIJETE CE USKORO DOCI U TVOJE RUKE !!!!


Gost

#16

2015-04-18 17:03

Zato sto Marija ima sva prava ovog sveta da uziva pored svog deteta. Sto se tice socijalnih sluzbi vidim da nikad nista ne urade kako bi trebalo. Te pare koje ce otici hraniteljskim porodicama bolje da date jednom ovakvom divnom stvorenju kao sto je Marija, koja se uprkos teskom zivotu odlucila da na ovaj grozan svet donese jedan zivot.

Gost

#17

2015-04-18 17:11

Zato sto smatram da je majcino prisustvo najkorisnije za razvoj deteta.Drzava mora da pomogne ovakve slucajeve,u ovoj prici unistena su tri zivota,a ne jedan.Pritom otac je sposoban da se stara o njima,samo mu treba malo pomoci drustva.Pricamo o beloj kugi,a masovno prete oduzimanjem dece iz razno,raznih razloga...prilicno klimavih...

Gost

#18

2015-04-18 17:28

Kao roditelj sam svakako vidno uzbuđena. Zašto lomiti srce koje je tek počelo da kuca...
jeb*** vam mater

#19

2015-04-18 18:04

Ovo nije udarac samo na Mariju, ovo je fabrika bele kuge, pretnja i svakom normalnom da moze drzava da mu oduzme dete iako nije kriv, ovo je najveci zlocin koji neko moze da odradi, nadam se da ce goreti u paklu! Imate pare za zene u crnom i pse lutalice a za njenu jedinu srecu nemate, stoko bezrepa!


Gost

#20

2015-04-18 18:17

SRAMOTA !

Jezim se od socijalnih sluzbi. Znam mnogo ljudi koji imaju posla sa njima i svi nemaju bas neko iskustvo. Strasno je oduzeti majci dete !

DETE SE NAJBOLJE OSECA I ODRASTA UZ SVOJE RODITELJE !

 

BOLJE DA NE DRZE VISE U FIOCI ONE POTPISE ZA STATUS RODITETLJ NEGOVATELJ NEGO DA NASU DECU DAJU DRUGIMA, KOJIH IH KAO VISE VOLE NEGO MI !!!

SRAMOTA !!!!!!!!

 


Gost

#21

2015-04-18 19:11

Bila sam jako pogodjena nesrecom te bespomocne majke,zene koja je, sigurna sam,dobila svoju bebu uz mnogo muka. Invalid,obrazovana,pametna Srecna sto ima nesto svoje,a oni joj uzimaju dete.Mislim da bi centar za socijalni rad mogao da usreci i nju i bebu, ako bi joj dali mesecno iznos koji ce placati porodici koja cuva bebu, tako bi se sigurno njen materijalni polozaj sredio.Zelim joj sve najbolje,i da joj ova nasa peticija pomogne.





nelll

#22

2015-04-18 19:48

Zato sto ima svo pravo na djete !Pored svoje bolesti rodila je dijete !TO MOYE SAMO PRAVA MAJKA !!!


Gost

#23

2015-04-18 20:51

Kao sto bi Centar za Socijalni rad placao hraniteljskoj porodici cuvanje deteta, te pare mogu dati Mariji. Preko Opstine Palilula u saradnji sa udruzenjem Koloseum, Marija ima pravo na personalnog asistenta. Svakoj zeni je dete svetinja, nesto najmilije, a posebno osobama sa invaliditetom kojima je mnogo toga uskraceno. Radna Akcija sa TV prve moze da joj nadju neku kucu i renorviraju, iz humanosti, a ne samo reklame radi. Na kraju i da mora dete da se da na usvajanje, treba naci dobre i humane ljude koji ce ostati sa Marijom u kontaktu i omoguciti joj da vidja dete. Dete ce odrastanjem svakako postovati usvojitelje, ako bude pavilno vaspitano, jer su njemu pruzili zdravo odrastanje a nisu ga odvojili od majke

Gost

#24

2015-04-18 21:03

Smatram da Svako Dete treba da odraste uz Majku to sto je Invalid nije razlog da joj se Dete oduzme a to sto je ona potpisala da daje detw ze e urade to je nesto sto zene urade posle porodjaja i zove se postporodjajna depresija i to svi Advokati i Zdravstveni Radnici Znaju da zene mnoge odbijaju cinjenicu da su postale Majke i plase se dali ce znati da odgaje decu i sam taj strah da ne upadnu u bedu u Siromastvo Molim vas omogucite zeni Vratite joj Dete Decevam Dusa Kao Majka Dvoje Dece vas Molim .

Gost

#25

2015-04-18 21:04

Dete pripada majci i niko joj ga ne moze oduzeti protiv njene volje!



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...