PETICIJA ZA OTKRIVANJE POZADINE UBISTVA DR ZORANA DJINDJICA


Gost

#26 Dragan Perović Ray

2011-04-02 14:05

Čovek koji se poziva na legalizam, na očiglednom primeru pokazuje, kako zakon ne treba za njega da važi. Dokle taj Koštunica da iritira i svojim delima, čini sve suprotno od onoga, što je bitno i važno za Srbiju? Kakav je to patriotizam, koji on propoveda, kad svaki njegov potez i nastup donesi štetu državi? Hoćemo li se već jednom svrstati u grupu naprednih i razvijenih država, sa kojima smo uvek bili na istoj strani, ili ćemo se stalno priklanjati nekim negativcima. Prvo neka svima odgovori:
1. Zašto baš za njega ne važi pravilo koje važi za sve građane - ZAŠTO JEDINO ON NE MOŽE BITI SALUŠAN O TAKO BITNOJ STVARI, kao što je podmuklo ubistvo predsednika vlade, čoveka koga je sav taj napredni svet podržavao?
2. Kad odgovori na prvo pitanje, tek onda neka odgovori, šta to on zna o političkoj pozadini ubistva.
Naravno, da bi to bilo korisno, prvenstveno za njega, takvog legalistu, u suprotno0m on povećava i potvrđuje sumnje, da on nešto krije...
x
Gost

#27 Re: SERBIA AND MONTENEGRO

2011-04-12 19:36

#10: - SERBIA AND MONTENEGRO 

Mozda bi i nekom u "Montenegro" bilo drago da se otkrije politicka pozadina Djindjicevog ubistva"! Sta mislis?

 


Gost

#28

2011-04-27 12:22

Istina povodom ubistva gospodina Đinđića se mora saznati najpre radi njegove porodice, a i celog naroda koji bi danas živeo bolje da je živ Đinđić.
cincarela
Gost

#29

2011-04-28 06:59

uh, volela bih da se što više nas probudi i potpiše..

Gost

#30

2011-05-13 16:53

Podrška...
NK, CG

#31

2011-05-13 16:54

Podrška

Gost

#32 O cemu se zapravo radi

2011-05-18 18:10

Momenat u kome se plasira ovo pitanje je cista predizborna kampanja nesposobne, zlonamerne i pljackaske vlasti. Time se postize stavljanje pod sumnju politickih protivnika i narod se podseca na mozda jedinog sposobnog politicara koji nije razmisljao samo o svom dzepu iz te stranke. Imali su skoro deceniju da saznaju i obelodane ko je to naredio i uradio. Koliko god hteli da verujemo da su prave ubice osudjene, nekako imamo utisak da oni nisu uradili i ovo ubistvo. Prosto su bili previse opasni,neposlusni i idealni za podmetanje. Kada su uklonili i Djindjica i ove druge, pljacku i grabez nije imao ko da zaustavi.
Sada smo tu gde smo. Postali smo siromasan, deprimiran i tuzan narod na samrti koji slusa kontinuirane lazi svoje politicke 'elite' koja je jedino sposobna da ugovori i naplati provizije na svoje privatne racune u inostranstvu. Ako nesto i obelodane to ce biti pred same izbore i bez ikakvih dokaza, a da li ce to biti istina to svako za sebe treba da proceni.
Mislim da smo puno izgubili sa Djindjicem. A to ko je umesan u ubistvo, treba samo pratiti tokove odlivanja nacionalnog novca i bogatstva. Nemamo vise ni privredu ni poljoprivredu, sve strano uvozimo i konzumiramo i stalno se zaduzujemo. Ostaje nam samo da im se zahvalimo na svemu sto su ucinili za nas, ali za takvo upravljanje drzavom ti ne treba ni ekonomska skola, samo gramzivost i bahatost.
Da me neko ne shvati pogresno, ja sam za to da se otkrije celokupna istina oko ubistva, i sve su mi aktuelne politicke partije sa njihovim liderima iste. Lopovi i poslusnici, glumci politicke scene Srbije gde je jedina razlika u tome gde onaj duze na vlasti moze vise da nakrade.
Ali narode dobri ne beri brigu, posle izbora ce sve da se vrati na staro, osim cena komunalija, poreza,(starih i novih)hrane i zivota uopste, dok ce pitanje ubistva Djindjica biti odlozeno do sledecih izbora.

Mislim da je ovo pitanje cista politikantska manipulacija koja iskoristava secanje na sposobnog i u narodu popularnog politicara. Ubedjen sam da na to pitanje ova vlast ne moze dati tacan i iskren odgovor. Samo zele da dobiju glasove ljudi koji se rado i sa setom secaju premijera koji je na to i licio. To je razlog zbog koga NE ZELIM da potpisem ovu peticiju mada gajim veliko postovanje prema pokojnom Djindjicu.

ps (za sve sluzbe koje ovo citaju i prate) SRAM VAS BILO. Umesto da stitite narod i drzavu za sta ste placeni(verovatno nedovoljno) vi stitite lopove koji parazitski unistavaju sopstveni narod.

Gost

#33

2011-05-18 18:10

Nek se timgnjidama sudi prema Dušanovom Zakonu!
Osvetimo dr.Zorana Đinđića na pravi način!

Gost

#34 Mozda Vas zanima ko je pokrenuo peticiju?

2011-05-18 18:32

Peticiju je pokrenula Aleksandra Radisavljevic, preduzetnik iz Arandjelovca koja je kandidat za odbornika LDP-a u Arandjelovcu, sto mozete videti ovde:
http://www.ldp.rs/kampanja/arandjelovac_da_radi/kandidati_za_odbornike_so_arandjelovac.1168.html?Id=1168&showForm=true
Dok njene komentare i zalaganje mozete videti ovde:
https://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/107592/Nasi-1389-LDP-zloupotrebio-osnovce
gde brani fantasticnim recnikom potez lokalnog LDP-a da iskoristi osnovnoskolce u marketinske svrhe.
Sta reci, prava mlada nada, ako se potrudi mozda i buduca politicka elita
Mozda je ovo nekom bitno ili ne, meni je licno zanimljivo

ziveo google

Gost

#35

2011-05-20 04:28

sve valjda govori............
Petarke

#36 Re: SERBIA AND MONTENEGRO

2011-05-20 04:33

#10: - SERBIA AND MONTENEGRO

Ljiljana,svaka cast. Konacno neko i svojom glavom da razmisli,ali samo svojom! Jos jednom postovanje!

Petar B. Popovic

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-05-20 04:38


Petarke

#38

2011-05-20 04:39

Sta napisati o Zoranu...? Samo njegovo ime je simbol!

Petar B.Popovic

Gost

#39

2011-05-23 15:04

Dosta je bilo cutanja,vreme je da se preduzmu konkretni koraci,da se otkrije politicka pozadina ubistva premijera DR ZORANA DJINDJICA i shodno tome da se krivci procesuiraju i osude na zasluzene zatvorske kazne!!

Gost

#40

2011-05-23 18:55

RECITE ISTINU SAM TO ZELIMO

Gost

#41

2011-05-23 22:16

Nadam se da će i ova, kao i sve istine, izaći na videlo. Pravda je spora, ali kat-tad stigne......

Gost

#42

2011-06-14 11:45

i treba da bude mrtav :)

Gost

#43

2011-07-13 17:39

Da, slažem se da bi ‚‚neko ‚‚ konačno trebao da da odgovor na ovo suštinsko pitanje... Ipak je puno vremena prošlo...

Gost

#44

2011-07-23 02:56

niko nije pobegao pravdi veca je kazna sto takvi zive,ali na kraju ce poloziti racune mnogo vecem sudu od ovog  naseg zemaljskog.Znam ubicu licno lezi u svakom od nas jer smo ga svi ostavili da ode sam.I zato nisam vise u Srbiji jer neverujem da posle njega bilo ko moze da skloni taj Diznilend. POZDRAV SVIM BORCIMA ZA SRBIJU I ISTINU.


Gost

#45

2011-08-02 02:12


нека се зна ИСТИНА

Gost

#46

2011-08-02 13:31

Kao sto je sam bio kljuc oporavka Srbije i rasvetljenje njegove smrti ce doneti one koji su bili protiv....

Gost

#47

2011-08-05 20:11

Mislim da ce proci jos mnogo vremena do otkrivanja.Ali sta to sve vredi kad njega vise nema.

Gost

#48

2011-08-09 02:18

SMRT TADICU

Gost

#49

2011-08-09 02:19

SMRT DACICU

Gost

#50

2011-08-09 02:19

SMRT RUZICI DJINDJIC