Smenimo Spaskovskog

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smenimo Spaskovskog


Gost

#1

2015-06-26 06:48

Pod hitno treba smeniti sve partijske poslusnike i bahate rukovodioce. Firme i drzavu treba prepustiti strucnim i nekompromitovanim ljudima.

Gost

#2 rudari majdanpeka

2015-06-26 11:10

Svu odgovornost snosi kompletno naprednjacko rukovodstvo majdanpeka i bora.Obecano je da ce rbm majdanpek krenuti punim kapacitetom,imp takodje,a pokazalo se ustvari da su to bili politicki poeni za dobijene glasove.Nema vise vremena za cekanje.Ostavke pod hitno i trazimo da premijer Vucvic licno dodje u nas rudnik i grad da mu se sve kaze u lice.Srecno!!!


Gost

#3

2015-06-26 15:31

Covek je legenda,...decenijama vlada i zavlaci narod na istu foru i to mu prolazi.Koliko moras biti naivan i neobavesten da poverujes u ove nebuloze o reformama i potrebnom strpljenju dok je 11.000 borana na zavodu,deca po skolskim dvoristima padaju u nesvest od gladi... na lokalu ' makedonski klan' trose milione za luksuz i zaposljavaju se stranacki botovi sa kupljenim fakultetskim diplomama,pa cak i diplome srednje skole.Namerno sam spomenuo lokal zato sto se takva muljaza tesko prikriva ,mozemo samo da sanjamo sta se desava iza zidina skupstine opstine Bor i direkcije RTB-ea...


Gost

#4

2015-06-26 19:07

Zato što sam sarađivala sa RTB-om a i razmenjivala iskustva sa projekata sa Kanađanima (SNC Lavalin) i znam puno o novoj topionici pa i o prevari o tome da je ona završena i spremna za rad. Takođe sam videla ponašanje, i na svojoj koži osetila, bahatost direktora TIR-a koji je potpisao otkaze i njegovo nepoznvanje oblasti za koju je direktor!!!!!
Beti

#5

2015-06-26 19:33

Koliko si lud od jedan do hoćeš da oteraš čoveka koji je oporavio grad?


Gost

#6

2015-06-27 21:04

JA MISLIM DA RTB BOR NIKADA NIJE IMAO NESPOSOBNIJEG DIREKTORA I RUKOVODSTVO OKO NJEGA.SVI ONI SU MAFIJASI JER SVAKOG MLADOG COVEKA KOGA SU ZAPOSLILI UZELI S MU OD 5-8 HILJADA EURA TO JE SRAMOTA JA BI TAKVE LJUDE BESIO ZA GRANU DRVETA DA TAKO VISE PO 20 DANA KAKO IH NIJE SRAMOTA TAKVU MARVU HOCU DA KAZEM STOKU TREBA ODMAH NAJURITI.JA NISAM RADNIK RTB TAKO DA BLAGOJE MOZE DA ME UHVATI ZA ONU STVAR I DA JE POVUCE.
bosanac

#7

2015-06-28 16:19

Strah je cudo!To je odgovor,zasto imamo tako malo potpisa za smenu "gospodara Bora".Oslobodite se straha i dajte potpis dok jos ima nade za spas RTB-a.

 

 

 

 

 


Gost

#8

2015-09-07 19:28

Zato što nova topionica i dalje NE RADI!!! a toliko je reklamirano otvaranje prošle i početkom ove godine, Beograd Bilbordi... PREVARA!!!

Gost

#9

2015-09-25 21:46

Komentar i nije preko potreban koliko krivicno gonjenje Spasovskog,jednog u lancu `ljudi`koji po svaku cenu se trude da oglobe ovu drzavu on doduse ima podrzku od klana Vucica ali lopovisati na racun gradjana sa vidom odobrenja od strane vlasti je kategorija,drzavnog neprijatelja,

Gost

#10

2016-02-16 21:52

Kraj da dodje lopovluku , Ne mogu da verujem da se neko bavi kriminalnom politikom već četvrtu deceniju, da koristi i manipuliše trenutnom političkom situacijom i bude najveći "dželat trenutnom režimu , i nudi sebe tako ljigavog a iskusnog svakom koji se približi ili osvoji vlast , pa zar treba i da komentarišem takvu "spodobu ..
Istinomer

#11 Re:

2016-02-16 22:02

#5: Beti -Stvarno htedoh da vam odgovorim , ali čemu . ? Svi u ovoj državi znaju koji su to kriminalci na čelu sa njime , obogati mu se familija , svi imaju prinadležnosti veće od ministra , da vam nabrajam vile , kuće i stanove koje imaju svi članovi familije  ? A ovde nisu mogli da završe srednju školu bez intervencija kod profesora , i vi mi ovde komentarišete sigurno o krečenju grada .. a naravno ne o 5-8 hiljada eura koje su mladi ljudi platili da bi se zaposlili , ne .. to vas ne interesuje jer ste sigurno jedan ili jedna od sto koja je zapošljena po političkoj liniji ( ili neko vaš )