SVI KOJI SU ZA TO DA SE BOJKOTUJE PLACANJE RTS PRETPLATA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji SVI KOJI SU ZA TO DA SE BOJKOTUJE PLACANJE RTS PRETPLATA


Gost

#1

2015-10-08 06:56

Zašto bi plaćao nešto što ne koristim?

Gost

#2

2015-10-08 07:10

Mnogo je 500 din / mesec. Ukupno 6-7 mil.EUR mesečno? To je suluda suma za ovu zemlju.

Gost

#3

2015-10-08 07:11

Proslu pretplatu sam placao redovno do kraja I onda postao magarac e to vise ne zelim da se ponovi.
milena

#4 duplikat

2015-10-08 07:16

 Zasto razvodnjavate akciju visestrukim peticijama na istu temu. Dole, nize imate peticiju SPRECITI KRADJU RTS OD 1 JANUARA i to je samo trebalo nastaviti.


Gost

#5

2015-10-08 07:33

Muka mi je da se od sirotinje izdržavaju parazitske firme kao što je rts. Neka skrembluju kanale, pa hoće neka plati. Ovo je gore od harača!

Gost

#6

2015-10-08 08:12

Ovo je suludo, znaci svako ko ima IPTV ili bilo koju kablovsku, mora da dva puta placa za isto. Bezobrazluk! Kradja!


Gost

#7

2015-10-08 08:40

Ekonomski principi i konkurencija daju kvalitet programa. Većina nas ima kablovsku pa neka se sa njima nagode u krajnjem slučaju isključite mi prvi kanal ako ne plaćam. Hoću kad plaćam program da sam biram šta gledam.

Gost

#8

2015-10-08 08:47

razloga je mnogo a osnovni razlog je taj sto je ovo jos jedan namet na vec potpuno ispraznjene novcanike naroda , samo sa ovim dobijaju oni koji nezasluzuju ni da rade tu gde jesu i jos treba da imaju ogromne plate za posao koji moze da odradi svako ko iole zna da razmislja,nemoguce je da u Srbiji jedna ista grupa ljudi sebe smatra nedodirljivim po svim pitanjima a narocito za poslove koje moze da obavi svako i za mnogo manje pare koji je to napor neka mi neko objasni uraditi jednu emisiju u trajanju od 1h vremena i za takve cetiri emisije mesecno da primi 250.000 platu

Gost

#9

2015-10-08 09:27

U prethodnom periodu sam svaku TV pretplatu uredno i na vreme platio.
Znam mnogo ljudi koji nisu plaćali i na kraju niko nije odgovarao, a ja se osećam prevaren i oštećen. I mi koji smo plaćali i oni koji nisu su od strane države tretirani isto. Pa gde to ima ?
Ne bežim od plaćanja nove TV takse, ali tražim ili da se naplati od svih koji u prethodnom periodu nisu plaćali ili da se mi koji smo uredno plaćali oslobodimo takse do daljnjeg ( dok se ne utroše one pare koje smo mi već dali ).
Prvo država da reši problem od pre pa tek onda neka uvodi novu taksu. Ne mislim da plaćam dok se problem ne reši.
Ne želim i drugi put da budem prevaren.
Milan Marjanović

Gost

#10

2015-10-08 09:58

Sve je u Srbiji besmisleno, pa i ovo sa tv taksom Uzimala-davala.

Nijedna sistematizacija do sada nije dovela RTS u red.To je bure bez dna.

Gost

#11

2015-10-08 10:01

Zato sto mi je dosta da gledam Kamiondzije 40 godina....

Gost

#12

2015-10-08 10:17

RTS ni po kom osnovu ne zasluzuje podrsku gradjana( naglaseno los program cak i u poredjenju sa okruzenjem, skandal sa doskorasnjim naplacivanjem pri cemu su revnosni ispali naivni, negativna kadrovska tj. stranacka politika itd...) Ne verujem da ce iznaci legalni put ni u ovom "poduhvatu" kako bi osiromasenom gradjanstvu istresli jos koji preostali dinar iz dzepa.Istrajati u svakom slucaju!

Gost

#13

2015-10-08 10:35

dosta je bilo kradje i placanja drzavi,koja dalje finansira starlete i kurve,kupuje im skupa kola stanove,a sve to jadan narod mora da placa,ovo je samo jedna u nizu pljacki koja se nadam nece dogoditi!!!

Gost

#14

2015-10-08 10:47

Jer država cedi lovu od onih koji je nemaju.

Gost

#15

2015-10-08 10:48

Zato sto uopste ne gledam RTS kanale i sto se mene tice mogu da ih ukinu. Ja vec placam Total Tv i ne pada mi na pamet da dajem pare za ovakvu glupost.

Gost

#16

2015-10-08 10:55

Nepotreban namet gradjanima. Imformativne emisije imamo I na drugim kanalima I one to ne naplacuju posebno.

Gost

#17

2015-10-08 11:04

Ne gledam RTS ni RTV, necu namet koji ne koristim, a placanje tv pretplate kroz racun za struju koju uzgred i ne koristim je gore nego namet.

Gost

#18

2015-10-08 12:10

Postovani,
Mislim da je ovo teska otimacina i varka, prvo su je ukinuli zbog svojih politickih poena zatim povrcali cenu struje uz koju je bio vezan racun za Tv pa smo dosli na isto, a sada krece odavno smisljeni scenario. Nas su terali da i iu selu gde nemamo televizore placamo pretplatu a da to dokazes isto je kao i Kafkin proces, trebalo bi konacno da se digne Srbija, mnogo smo nisko pali.......

Gost

#19

2015-10-08 12:30

Dosta lopovluka niko ni negleda RTS svi vec kablovsku placamo.Opet preko struje da bude racun dokle mazanja ociju dosta lopovluka kad narod nema ni osnovno.............

Gost

#20

2015-10-08 12:37

PROGRAM KOJI JE RAVAN NULI. REPRIZE NAJAVE SVE SUND
ZIKINA SARENICA ISTA SVE KAO U PM.LOPOVI LOPOVI LOPOVI OLOS

Gost

#21

2015-10-08 13:14

Prekardasilo.

Gost

#22

2015-10-08 13:44

Ja sam iz Vlasotinca i kavu korist imam od rts-a i rtv-a KAD NAS NEMA TUJ U BILO KOM OBLIKU . Licno i ne gledam televiziju i ne zanima me u kojoj ulici u Beogradu nema struje ili vode i ne zanima me koliko je saobracajnih nesreca bilo u Beogradu u toku noci ili jutra i ne zanima me kojom izmenjenom trasom idu Beogradski autobusi jer JA OD TOJ NEMAM NIKAKVU VAJDU SAMO STETU DA MORAM DA RADIM CEO DAN DA BI PREHRANIO PORODICU

Gost

#23

2015-10-08 14:14

Da li je potrebno da dajem komentare na ovakvu vrstu peticije. Nemam televizor kod kuce, ne zanimaju me informativne emisije i sablonske zabave putem televizijskog programa. Ni sat vremena ne provedem u proseku dnevno uz racunar. Mora da smo otupeli i ocoravili visegodisnjom konzumacijom tv programa, i gladan je sit gledanja i tv percipiranja. Razumem one koji sede kod kuce i gledaju tv emisije, ili u spavacoj sobi tv sa puno intimnosti, njima je uvodjenje opravdano a sta je sa onima koji nemaju tv i ne zanima ih televizija,i nikada nece promeniti svoj sistem razmisljanja. Nekada smo terani u skolu da sedimo na stolicu ukupno 9000 casova kroz osmogodisnje skolovanje , mislim da ne moze da nas natera bilo ko da sedimo kuci uz televiziju i stvaramo nestvarni objekt vremena u kojem se zivi i pritom da placam i za one koji ni struju ne placaju, a skolovanje zavrse u kafic, ili na bubicu.

Gost

#24

2015-10-08 14:31

Ovaj narod nije vise na ivici bede nego je beda. Sramota je da drzava otima i za prtplatu, a
narod ce ostati i bez hleba.

Gost

#25

2015-10-08 14:57

RTS uopšte ne gledamo, jer se nema šta videti...