ПРАВДА ЗА ДИСКЕТА!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ПРАВДА ЗА ДИСКЕТА!


Gost

#1

2016-01-18 09:56

Zato sto je profesor Diske i meni predavao u srednjoj skoli, znam coveka.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-01-18 10:04


Srbin sa KiM

#3

2016-01-18 10:12

Да се стане на пут неморалу директора школа у Србији.

Диске

#4 Re:

2016-01-18 10:16

#3: Srbin sa KiM -  

 Хвала, Богољубе!

Silvy
Gost

#5

2016-01-18 10:33

Čovek svašta izdrži i preživi. Znati šta se sve odigra u čoveku, koji ovako nešto ili slično poput ovoga doživeo, tera čoveka da se bori za pravedno i kvalitetno obrazovanje i poštovanje. Nama trebaju zdravi pojedinci da im razvijamo potencijale. A kako kad nas pečatiraju na svakom koraku bahati direktori?! Pravda za sve kompetentne i vredne nastavnike! Disciplina se ne rađa iz straha već iz poštovanja.


Gost

#6

2016-01-18 12:58

Zadovoljiti pravdu...

Gost

#7

2016-01-18 13:16

Jer se DISKE bori protiv kriminalaca u Skolu
Lilia

#8

2016-01-18 19:12

Da prestane vise samovolja bahatih direktora,da ljudi mogu svoj posao da obavljaju posteno,a ne sa strahom da idu u skolu.Licno sam cetiri godine zrtva stigmatizacije direktorke skole u kojoj radim.Proglasila me je nesposobnom za obavljanje duznosti odeljenskog staresine samo iz ciste pakosti jer zna koliko me deca uvazavaju i vole,sto i jeste uspeh za sve koji se ovim poslom bavimo.Svakako zelim da kolega dobije ovu bitku i nadam se pozitivnom ishodu.Svakog direktora sa takvim ponasanjem treba razresiti a ne upozoravati!


Gost

#9

2016-01-18 20:28

pravda mora da pobedi

Gost

#10

2016-01-18 21:04

Zato što me nervira nepravda.. zato što nas šikanira svaka boranija.. Disić je moj kolega istoričar...

Gost

#11

2016-01-18 21:08

Naslov peticije govori sve!Dosta je samovolje direktora i njihovih decenijskih mandata!

Gost

#12

2016-01-18 21:47

Zatoa što mu veruvam na kolegata, i se nadevam ke mu pomogne vo razresuvanje na problemot. I Jas sum istoricar I veruvam vo demokratija i važnost na dobri nastavnici za edno zdravo opstestvo.
Viktorija

#13

2016-01-18 21:59

Samovolja i bezvlasće direktora su svuda oko nas. Imaju toliko široke opcije i ispružene ruke, da im niko ne može stati na put. Fotelja u koju su se ustoličili...prija...ljulja...ali može i da nažulja. 

Pravda za kolegu Disića, uz svu podršku koju mu možemo dati.Istina je spora, ali stiže!

Диске

#14 Re:

2016-01-18 22:50

#13: Viktorija -  

 Хвала на подршци, колегинице! СТОП злостављању, дискриминацији и правном насиљу. СТОП бахатости искомплексираних директора!

мими

#15

2016-01-19 08:56

Зато што ми је доста злоупотреба моћи на све стране! И јер сматрам да је дотична директорка дебело прекардашила....


Gost

#16

2016-01-19 09:28

Znam Disketa vise od 20 godina. Bio je i razredni staresina mom sinu koji danas ima svoju porodicu. Ta generacija( 80to godiste) kojoj je Diske bio razredni bila je najbolje odeljenjeu skoli sveti Sava, Nisam siguran kako se je uto vreme zvala. Njegovi djaci, sada porodicni ljudi, idanas ga oslovljavljaju sa razredni, aon njih smatra svojom decom. To je Diske
nas covek

#17

2016-01-19 12:26

Dokle vise taj Kalcic i ta njegova marionetska direktorka. Kada ce vise on pred lice pravde koji poklanja skolsku imovinu privatnim firmama, a ne Diske koji lopovu kaze da je lopov!

Диске

#18 Re:

2016-01-19 12:44

#17: nas covek -  

 Долијаће...само полако! Хвала на подршци!

Нале

#19

2016-01-19 18:46

Надам се да ће правда бити задовољена и исправљена неправда.


Gost

#20 novke

2016-01-19 19:21

Zato sto je pravi profesor i drugi bi trebali da gledaju u njega i da se trude da budu kao Diske. Uvek tu da saslusa, pomogne, savetuje.... prijatelj, pedagog, psiholog, iskren.... Sta reci vasileos


Gost

#21

2016-01-19 20:19

Radila sam u istoj skoli iz koje je otpusten kolega Disic, i poznajem sve zaposlene u skoli, tako da sam licno upoznata sa situacijom i znam za jos slucajeva gde se i invalidna lica maltretiraju namerno i direktno , tako sto im se savetuje da odu u invalidsku penziju prevremenu i kada odbiju jer su im primanja i u radnom odnosu vec mala, a lice je jedini izdrzavalac svoje porodice, onda se isto lice premesti na radno mesto higijenicara a njegovo psihofizicko stanje nije takvo da moze obavljati teske fizicke poslove i na taj nacin se vrsi represija da ono ipak oslobodi radno mesto kako bi se neko drugo lice zaposlilo. na ocigled svih zaposlenih koji ne smeju da se protive kako ne bi ugrozili svoj polozaj. Ta skola je tipican primer vise vrsta mobinga i ucena.
Iako sama nisam imala vecih neprijatnosti( sem nepedagosko postupanje kolege Igora koji je i sa Disicem usao u ovaj konflikt i ne sumnjam da je kriv ako ne vise a ono bar jednako kao kolega DIsic, jer je mene omalovazio u prisustvu djaka odeljenja kome je razredni staresina bio u tom periodu, stavljajuci primedbe na moj nacin bodovanja testova ucenika iako nije imao nikakvog osnova za to, tako da je za neki sledeci kontrolni zadatak celo njegovo odeljenje pobeglo s mog casa i jos im je obecao da ce me ubediti da im ne dam test koji su sva druga odeljenja odradila, sto je, potpuno nezrelo i neodgovorno postupanje jednog razrednog staresine kome je vise stalo da ga ucenici vole i dozivljavaju kao druga nego da im bude pravi uzor i da ih vaspitava na pravi nacin). Iskreno, mislim da je vreme da pravda i pravo pocnu da deluju jer, nista od svega sto je do sada rekao kolega Disic nije neistina, iako mnoge istina pogadja i izaziva u njima bes, prkos, osvetoljubivost pa i mrznju mozda, mada se nadam da nema takvih.

Gost

#22

2016-01-20 11:27

Zato sto Zivadin Disic je moj kolega sa kojim sam provela 4 godine studirajuci zajedno i zato sto on je izvrstan covek,prijatel drug,uvek spreman da pomogne svakome i zato sto voli postenje i pravdu.

Gost

#23

2016-01-20 21:23

Zato sto je najbolji profersir i jedini koji je ostao u secanju jos iz Osnovne skole,zato sto se trudio bio uz nas i kao profesor i prijatelj i naucio me da zavolim istoriju. Iiii uvek pamtim: HISTORIA MAGISTRA VITAE EST!!!!!?

Gost

#24

2016-01-21 18:26

Isključivo zbog toga što smatram da pravda uvek treba da izađe na videlo. Bez obzira ko je u pravu, svi imaju podjednaka prava na nju.

Gost

#25

2016-01-21 22:11

Dosta je stigmatizacije od strane direktora!