Stop Legalizaciji Progona Pasa!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Stop Legalizaciji Progona Pasa!


Gost

#1

2011-10-29 17:16

od kad je sveta i veka ljudi su živeli u skladu sa prirodom - čitaj životinjama poštujući sve živo i pazeći da se ne naruši sklad. danas kad smo dostigli veliki trhnološki nivo imamo situaciju koja je totalno ne civilizacijaka ne humana ....
STOP progonu i ubijanju najboljeg čovekovog prijatelja

Gost

#2

2011-10-29 20:30

Apsolutno sam protiv eutanazije pasa. Zakon o dobrobiti zivotinja postoji ali se nazalost ne primenjuje, donose se i menjaju odluke kako kome odgovara, a ispastaju oni najslabiji, oni koji ne mogu sami da se brane. Svedok sam izbacivanja pasa u svojoj okolini, ubijanju, zlostavljanju, trovanju i spaljivanju. Zabrana o zlostavljanju, napustanju, lisavanju zivota nikada nije sprovedena u praksi i zbog nesposobnosti celnih ljudi ne moze se smatrati za je Zakon los.

Gost

#3

2011-10-29 21:20

Na nama je da se izborimo za slobodu i srecan zivot ovih pasa,... i to cemo uspeti!!!!

Gost

#4

2011-10-29 21:33

Stvarno ne znam kud ovo vodi,ali nece na dobro izaci,uvek cu stititi prava zivotinja...ovde bi trebali samo mi koji ih volimo zajedno sa njima da ostanemo,a ostale da progonimo ili uradimo ono sto su zlikovci planirali njima da urade,bez trunke grize savesti bih to mogla!!!!!

Gost

#5

2011-10-29 21:43

Daj Bože da uspije.. Držim fige u svakom slučaju jer ovo nije mala stvar, bar meni...

Gost

#6

2011-10-29 22:15

sramota za " ogovornu vlast" i sramota za "medije" i za vecinu.. "ljudske" populacije.....

Gost

#7

2011-10-30 00:03

Srpski mediji cak i ne negiraju (nemaju hrabrosti)da vrse hajku na kucne ljubimce,i da svojom hajkom aktivno prizivaju monstrume da se sto vise izivljavaju na njima.
Srpski mediji ne postuju Zakon Srbije u oblasti zivotinja, jer da zele da ga postuju, "raspitali" bi se sta ti Zakoni nalazu i koliko se javnog novca trosi za navodnu kontrolu (ubijanjem, davanjem u labaratorije, CNR-om) brojnosti pasai macaka a cilj ne postize ...
Srpski mediji vredjaju intiligenciju SVIH ljudi u Srbiji koji smatraju da se svi Zakoni Republike Srbije moraju postovati a javni novac stedeti !
Gosodo novinari, morate najzad shvatiti da je u ZAKONU SPAS !
Primenjivanjem Zakona nestace lutajucih pasa i macaka , ustedice se javni novac.....Pisite molimo VAS kome SRPSKI ZAKON u ovoj oblasti NE ODGOVARA.....?????

Gost

#8

2011-10-30 03:50

Odbranimo neduzne i iznad svega maltretirane NAJVERNIJE PRIJATELJE

Gost

#9 Re:

2011-10-30 08:18

#1: -

Covek je najvece zlo na planetu.Unistava sve oko sebe.meni su ubijena dva psa u dvoristu,a od pre sedam dana jedna zenka vodi se kao nestala,ne mogu da je nadjem nigde.Samo znam da lokalne samouprave podrzavaju ubijanje pasa.Treba stati tome na put,ali kako kad na to niko ne reaguje,mislim na one u foteljama.

Tijana,Loznica

Zastitarka

#10 Re: Re:

2011-10-30 11:50

#9: - Re:

Shvatam kako ti je.. Meni komsija prijeti da ce mi ubiti psa,vec duze vrijeme.. Smeta mu jer njegovo dijete "ne moze da odraste normalno zbog moga prljavog pseta".. A mome ujaku je takodje ubijen pas u dvoristu,pred dvoje djece... Ljudi su bolesna stvorenja.. Smatram da bi planeta bila mnogo bolja bez pojedinih.. Nadam se da postoji neki visi sud,jer kad vec prolaze nekaznjeno na ovome svijetu,trebali bi da trpe na drugom..


Gost

#11

2011-10-30 19:41

Podržavam ovu peticiju,zato što je ljudska.
Bobana B

#12

2011-10-31 15:10

Svaki mesanac je JEDAN,JEDINSTVEN,NEPONOVLJIV!
Prirodi je bilo potrebno MILION godina da stvori mesanca.
NE PROTIV PRIRODE!
Retkost je u ovom gradu videti stotine ljudi sa normalnim mentalnim sklopom na jednom mestu!
Mogli su se videti 29.oktobra 2011. STOP LEGALIZACIJI PROGONA PASA!
Podrzavam peticiju!

Gost

#13

2011-10-31 19:38

Ja se iskreno nadam da ce ovo uroditi plodom. Ovaj narod se mora edukovati, a ne biti dzelat slabijem od sebe.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-10-31 20:10


Svetozar

#15

2011-10-31 20:12

Hocu moje kuce nazad, vratite mi prijatelje.

Gost

#16

2011-11-02 00:28

Nisu krive zivotinje, za sve su krivi ljudi! a onda isti ti ljudi orkivljuju zivotinje i traze razlog da ih ubiju....

Gost

#17

2011-11-02 14:55

Ubistvo nije rešenje.

Gost

#18

2011-11-04 11:34

Nemam komentar

Gost

#19

2011-11-04 23:55

mislim da je krajnje vreme da gradske uprave u Beogradu i manjim gradovima kao i veterinarska inspekcija pocnu da postuju zakon o dobrobiti zivotinja i prestati da maltretiraju i ubijaju sirote psa a pocnu da privode zlostavljace i one koji ostavljaju stene pored i u kontejnerima ,pored puteva i reka

Gost

#20

2011-11-05 19:15

mislim da psi nisu zasluzili zlostavljanje od strane bilo koga oni su covekov najbolji prijatelj i ziva bica kao i covek!


Gost

#21 Re: tako je i te kako cemo uspeti!!!

2011-11-05 19:17

jotanus

#22 protiv ubijanja

2012-06-01 20:25

ko nam je najblizi osim nase vrste,psi,ko ima zavidnu svest koja moze da nauci,psi,koga mi to ubijamo bez kazne,koga mucimo,KAZNA ZA TAKVE LJUDE TO JE POTREBNO!Prosirimo svoju svest,pocnimo od nasih pasa,ubijanje ne resava nista,to pogorsava indetitet VELIKOG COVEKA!
jotanus

#23 odgovornost

2012-06-01 20:42

naci resenje,LEGALIZOVATI PSE,A NE PROGON!Odgovornost,stvoriti skole za pse,edukacija,socijalizacija,da nije previse,NIJE,TO JE NISTA,nas samo interesuje ubijanje!Niski smo i pohlepni,STOP!NEMA VISE UBIJANJA!RADIKALNE ZASTITE I ZAKONE STVORITI,PODICI ODGOVORNOST ZA SVAKOG PSA,pa onda mozemo da kazemo da smo LJUDI!Dete gleda kako sinter ubija,kako samo edukativno delujemo na decu,to dete moze postati surovi ubica,jer linija izmedju zivotinja i ljudi je mala!STOP UBIJANJU,PRONADJIMO PRAVO RESENJE,JESMO LI GLUPI ILI PAMETNI!

Gost

#24

2012-06-01 20:56

PSE TREBA LEGALIZOVATI A NE PROGON!ZAKON TREBA SPROVESTI DO KRAJA!Edukacija nase dece od toga zavisi, a da toga nismo ni svesni!Sinteri ubijaju po gradu a deca gledaju,stvarno ih ucimo boljem svetu,STOP TOM LINCOVANJU,BUDIMO ODGOVORNI ZA PSE,ZASTITIMO NASE NAJBLIZE LJUBIMCE!ZAKON TREBA DA PRORADI,STROGI ZAKON!

Gost

#25

2013-05-29 09:29

Stop ljudi!