STOP Bus Plus

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji STOP Bus Plus


Gost

#76

2013-06-29 13:32

koj kontrolira kontrolori?

Gost

#77

2013-07-27 11:17

mamu im jebem lopovsku
kat

#78 Re:

2013-07-28 14:19


Gost

#79

2013-07-28 14:19

Potpuno tacno.

Gost

#80

2014-01-04 13:13

Зауставите више ову БУС ПЛУС пљачку.
СТОП БУС ПЛУС ТЕРОРУ!!!
Све одговорне за ову крађу треба казнити.
Vocko Vockovic

#81

2014-05-30 18:27

Шта jе бре пи*ка ли вам материна jесмо ли вас зато довели да нас ви и у бусу jе*ете бре? Ово jе демократиjа а то значи да ми владамо у своjоj куħи а не ви бре маму ли вам *ебем.. и зашто сте скинули оне зелене прслуке а?? Не можете да се прикрадете да вас не видимо jел??

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-30 19:13



Gost

#83

2015-01-26 08:43

Moraju se ukinuti em ne rade nista korisno em su na budzetu koji mora da se stedi!
capek

#84 Re: sve sto radite je obicno pro*eravanje

2015-01-26 08:48

#51: Dejan Jokic - sve sto radite je obicno pro*eravanje 

 Radi se o tome da nemaju svi para nazalost ni za obicnu kartu koliko god da kosta ti mozda imas dovoljno para pa mozes da platis ovde se radi o sirotinji nego prvo podigni standard pa onda naplacuj i porez i sve sto sledi a ne dovedes narod do prosjackog stapa i onda juri!

capek

#85

2015-01-26 15:36

Izmisljena radna mesta.


Gost

#86

2015-01-27 14:25

Da vise se ne ponasaju prema narodu kao prema robovima...Taj narod ih placa...Zato sada nek ostanu bez posla...

Gost

#87

2015-01-28 17:39

Ukinimo teroriste!

Gost

#88 STOP BEZOBRAZNIM KONDUKTERIMA I BUS PLUSU

2015-01-30 14:35

DANAS STO SAM DOZIVEO PA TO NEMA NIGDE, ULAZIM U BUS 18. I ULAZI KONTROLA OK IMAM KARTU ODEM JA DA KLIKNEM ALI KONDUKTERKA SE GURA I MORA ONA DA ZAPISTI, I JA KAKO SAM KRENUO DA KUCAM ONA MENE PITA JESI KUCAO JA KAZEM JESAM ALI APARAT NE RADI ONA KAZE KOLIKO IMAS GODINA JA NECU DA KAZEM (18. IMAM NARAVNO ALI BEZ OBZIRA NEMA PRAVA DA TRAZI SEM AKO POSTOJI PROBLEM ZA TAKO NESTO) I ONDA JE KRENULA DA MI PRETI KAKO CE DA ZOVE POLICIJU I DA CE MI RADE SVASTA I STO JE NAJGORE ONA MI JE UZELA KARTICU A NA KARTICI JE SIGURNO BILO 3, 4 VOZNJE I JA SAM SOKIRAN ZNACI ONA JE MENE FAKTICKI POKRALA BEZOBRAZNO A JA NMG DA JOJ OTMEM JER JE STAVILA U DZEP JER ONDA AKO BIH JE "NAPAO" ONDA BI BILO KAO NASILJE NAD ZENAMA ALI SAMO JE CEKAM NEGDE LOSE JOJ SE PISE I DABOGDA JOJ ZA GROB TREBALA TA KARTICA AKO KO IMA VOLJE SAMNOM DA MI POMOGNE ONA ORDINIRA NA POTEZU KUMODRASKA (DARVINOVE KOD POSTE) PA DO AUTOKOMANDE I OBRNUTO PREPODNE RADNI DAN....STOP BUS PLUSU I PRETNJI GRADJANIMA STOP KOMUNALNOJ (KORUMPIRANOJ) POLICIJI JER OVO VODI DO PAKLA....TOLIKO OD MENE....POZDRAV DOBRIM LJUDIMA KOJI SU BODRILI MENE U AUTOBUSU ALI NISAM HTEO DA PRAVIM PROBLEM JER SAM IMAO SKOLU INACE DA NIJE SKOLE JA BIH OSTAO PA MAKAR POLICIJA DOSLA...

cisko

#89 Re: DOLE BUS PLUS I LOPOVI

2015-01-31 15:31

#69: Tajna - DOLE BUS PLUS I LOPOVI 

 ovo sa novim vremenskim kartana (jednodnevna, trodnevna i petodnevna) je najveca prevara i pljacka naroda. nijedna od navedenih karata nema stvarno toliko vremensko vazenje i nemoguce je koristiti uvek u tom periodu. samim tim sto se ona aktivira u momentu kupovine vreme dok dodjemo do stanice i cekanje prevoza je propalo vreme.  u vreme nocnog prevoza ova karta ne vazi a vreme joj tece iako ne moze da se koristi. sve to propalo vreme ide u korist bus plus-a. mnoge kupljene i aktivirane karte mogu i propasti a da se ne iskoriste ne krivicom gradjana. a vazno je da su pare legle Bus plus. u praksi je apsolutno nemoguce da jednodnevna katra moze da se koristi 24 casa.


Gost

#90

2015-06-08 21:48

Zato sto u ovoj zemlji ne moze da se nadje posao a sa svih strana neka dugovanja i pretnje od strane izvrsitelja.Nisam kriminalac,trudim se da postujem zakon ali mi drzava ne obezbedjuje ni najosnovnije,shodno tome nemam ni para da placam tu kartu.

Gost

#91

2015-09-05 21:30

Zasto Gsp ne pita gradjane kolika im je plata.Pored svih zivotnih troskova zar da placaju i javni prevoz koji mesecno iznosi po osobi i po nekoliko hiljada.A kontrola se ponasa kao pljackasi divljeg zapada.Podhitno ih treba ukinuti.
bivsi radnik gsp-a

#92 Re:

2015-09-05 21:31

#76: -  

 


Gost

#93

2016-07-09 15:21

U maju prošle godine sestra i ja smo odvele oca na VMA na operaciju trbušne aorte. Vraćajući se busom, regularno sam poništila kartu, pritisla broj 2 (za nas dve). Kada je naišla kontrola, pri proveri su konstatovali da je poništena samo jedna. Očigledno da sam negde pogrešila(u nekih par sekundi, kako su mi objasnili) i pitala sam da li mogu da kupim novu kod vozača. Rekli su mi da ne mogu i izbacili nas iz autobusa. Njih troje, plus četvrti koji se pojavio na stanici, su nas opkolili, uzeli kartu i rekli da nas neće pustiti dok ne damo ličnu kartu. Pošto nismo iz Beograda, nismo ni upućene u naša prava. Rekli su da će zvati komunalnu policiju, a mi smo ih molile da to ne rade i da nas puste jer smo oca ostavili u bolnici i nismo sigurne u ishod operacije. Na to je jedna kontrolorka rekla:"Baš me briga, i meni je otac umro." Nastavili su da nas provociraju tako da probude ono najgore u čoveku. Da ne poveruje onaj koji nije doživeo! Ja sam jecala i tresla se. Takvo poniženje nisam doživela. Dala sam lićnu da okončam tu agoniju. Posle 10 ak dana na adresu mi je stiglo da platim kaznu od 6000, a ukoliko je platim u roku od 8 dana, plaćam 3000 dinara. To sam i uradila. Srećom, otac je preživeo operaciju, a ova nepravda se duboko urezala u mene da je sada spominjem kao nešto najgore što mi se u životu desilo.