Pristupacni autobusi za invalide i za majke sa decom


Gost

#1

2012-02-23 13:01

uveli su neke sad autobuse za invalide mali broj, al opet kao sto rekoh nemoguce je doci i do same stanice

Anonymous

#2 Re:

2012-02-23 13:06

#1: -

Znam i to je mali broj autobusa celih 10% od 100%...treba vise autobusa da bude sto vise glasova budemo prikupili nadam se da ce ovo neko cuti!!!

Ranjeni Orao

#3

2012-02-23 18:30

Šta da napišem .....da je sreće....SAME OSOBE SA INVALIDITETOM BI LISTOM POTPISIVALI OVAKVE PETICIJE....ne gledano odakle je ko iz kojega je grada....svako od nas ima potrebu za normalnim životom....svako od nas ima najnormalnije potrebe...ALI to pusto ALI.....strašno je što osobe sa invaliditetom površno gledaju na ovakve stvari.....radije se igraju igrica....ili kukomaču nad svojim sudbinama....izigravajući neverne Tome....čekajući da neko preduzme nešto u njihovo ime ne gledajući na ove stvari.. kao na realnu potrebu isključivo NJIMA POTREBNU....APELUJEM na sve osobe sa invaliditetom sa bilo kojega kraja ove naše lepe Srbije da potpisuju ovu peticiju...jer samo kao masovna ima ŠANSU da neko obrati pažnju na nju,,,,,,
Marko Dujkovic
Autor peticije

#4 Marko Dujkovic

2012-02-23 23:10

#3: Ranjeni Orao -

 

Bravo to su prave reci svaka cast..naravno da je vise ljudi voljno da pokaze da ima zelje da se pomogne ljudima kojima je stvarno potrebna pomoc nase malo nista ne kosta a njima ce pomoci mnogo ...koliko puta sam video osobe kojima je potrebna pomoc ali ljudi okrecu glavu :(( zasto pitao sam se uvek...samo se gleda ocigledno svoje dupe!


Gost

#5

2012-02-24 03:24

ovo je nesto sto svuda u Evropi i ostalim rayvijenim dryavama na svetu normalna stvar vec 20 godina pa je red da dodje i do nas ako se svrstavamo u Evropu

Gost

#6

2014-03-19 17:05

Šteta što se ne misli previše o ovakvim stvarima..Nadam se da će se skupiti više potpisa. I nadam se da će se konačno nešto preduzeti...Stvarno sramota.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-03-20 01:36