Peticija protiv oduzimanja dece porodici Trifunovic iz Valjeva


Gost

#26

2012-03-16 12:04

Породици са 5 деце треба помоћи, а не узимати им децу, ово је велика срамота за Србију која нестаје и деца су и тек како потребна. Срамота, понижење, великин грех који не може остати без последица оних који прихватају да отимају децу од добре али сиромашне породице. Часније је и поштеније, а за вас и вашу децу благослов, да се одрекнете таквог решења, макар по цену отпуштања са посла. Ја рекох и душу спасох ...

Gost

#27

2012-03-16 12:16

STRASNO!!!Bruka i sramota.Zasto oduzimati roditeljima decu i stavljati ih u neprijatnu situaciju,mislim na decu,takodje i roditelje.Mozda drzava ima nesto od toga,kao sto su krali novorodjenu decu iz bolnica,pa roditeljima prijavljivali da su preminula.UZAS!!!

Gost

#28

2012-03-16 12:20

NE MOGU DA VERUJEM ! BRUKA I SRAMOTA !

Gost

#29 Re:

2012-03-16 12:24

#19: -

Ako vec daju do trceg deteta, zasto ne bi davali i za cetvrto, peto....Cemu onda prica o Beloj kugi u Srbiji i natalitetu!


Gost

#30

2012-03-16 13:09

beskrupulozno.... bravo za susjede

Gost

#31

2012-03-16 13:11

Zemljo Srbijo kuda srljaš!!!??? Strašno, najblaže rečeno... Ima novca da se daje svakog meseca trećim licima po 170.000 hiljada da gledaju ovu decu a njihovim roditeljima nema...????... NEČUVENO!!! SKANDAL!!

Gost

#32

2012-03-16 13:46

Ja sam i ranije rekla da toj porodici treba pomoci a ne oduzimati decu.

Gost

#33 Re:

2012-03-16 14:05

#1: -

Prodali su sve ! Na red su dosla deca !Zastitimo decu ! BRUKA, SRAMOTA I GREHOTA !


Gost

#34

2012-03-16 14:16

A,sta komentarisati,na ovu bruku i sramotu?Potpisala sam ali mislim da nema vajde....Ovo se resava motkama i delom....Boli uvo vlast za muke svih nas...Samo motke i pokazati zube....

Gost

#35

2012-03-16 14:40

Шта рећи...?
Сви ће мо пропасти ако дозволимо овакве поступке издајничке власти...?

Gost

#36

2012-03-16 14:44

Срамота за Србију да се дешавају овакве ствари!

Gost

#37

2012-03-16 16:08

Ko će bolje brinuti o deci nego roditelji, a te pare koje daju hraniteljkoj porodici neka daju njima i neka ondah prate i kontrolišu. Ako tada nezadovolje treba preuzeti drastićne mere. Umesto da se stimulise radjanje Država podržava pedere i lezbejke. Imate svu moju podršku da istrajete u ovoj peticiji. Uskoro će izbori pa će valjda doći neka normalnija vlast. S BOŽJOM POMOĆU.

Gost

#38

2012-03-16 16:35

Nemam uopste dileme u ovom slucaju, deca treba da budu sa roditeljima. To sto njima mozda ponesto materijalno fali ne moze se uporediti sa traumama koje bi djeca prozivljavala posle odvajanja od najrodjenijih.

Po svim ovim stvarima vidi se da krivi ljudi sede na odgovornim mestima.


Gost

#39

2012-03-16 17:29

Centar za socijalni rad ima da resava bitnija pitanja kad je oduzimanje dece u pitanju, a ovoj porodici je duzna da pomogne i da im se pokloni za toliku decu. U svakoj drugoj drzavi ta porodica bi bila komplet obezbedjena, a kod nas se rastura.
U tim centrima rade ljudi koji su frustrirani svojim porodicnim problemima, nemastinom, a rade i ljudi koji uopste nemaju svoju decu. Mislim da ce doci dan kada ce oni morati da polazu izvesne testove i kada vise od pola njih nece proci.
Sto se drzavne odgovornosti tice, SRAMOTA za ovu drzavu, narod i komsiluk te porodice.

Gost

#40

2012-03-16 17:30

No comment

Gost

#41

2012-03-16 18:19

OVO JE BEZ KOMENTARA!!!

Gost

#42

2012-03-16 18:54

STRASNO!!!Bruka i sramota.Zasto oduzimati roditeljima decu i stavljati ih u neprijatnu situaciju,mislim na decu,takodje i roditelje...................

Gost

#43

2012-03-16 18:55

STRASNO!!!Bruka i sramota.Zasto oduzimati roditeljima decu i stavljati ih u neprijatnu situaciju,mislim na decu,takodje i roditelje

Gost

#44

2012-03-16 20:16

Zasto im drzava ne pomogne bas zato sto imaju petoro dece?Tuzno je sto i u ovom veku deca zive u strahu!!!!!!

Gost

#45

2012-03-16 20:25

Ne damo nasu decu !!!

Gost

#46

2012-03-16 20:44

If they have a roof over their heads with their biological parents who the hell has the right to seperate a family,let these who want to do this to them put up their children in adoption homes,and they should rather look at children who are living on the streets and in containers then to separate the family of this poor man,if the government and so called smart social welfare has money to pay foster parents then why not give the poor man part of the money to look after his family as a help from a so called good goverment

Gost

#47

2012-03-16 20:59

Toliko je dece bez roditelja,zive na ulici gladna i zedna,zlostavljane i maltretirane.......alo bre ako neko nema nike patike i bebe kids garderobu ne znaci da nije dostojan porodice,ljubavi i zivota........oooooooooooooo da pa lakse je rasturiti jednu divnu porodicu zbog krova koji prokisnjava neko joj pomoci.......sramota.....

Gost

#48 sta da budi

2012-03-16 21:07

sta da budi ako ja stranac radim u afriku,od moj platu dam porodicu trifunovic svaki mesec 100 euvra da posaljem iz gane,jel jos hocu socjalnu da uzmi decu?ajde ludi da pomogni porodicu trifunovic,ne daju socjalnu da uzmi decu ne ne ne ne

Gost

#49

2012-03-16 23:07

Vase >>MALO<< njima ce da znaci <<>> odvojite par minuta za buducnost ove porodice , pomozite da ostanu zajedno , jer malisanima nigde nece biti bolje . . . Porodica je porodica , roditelji su samo jedni i NEZAMENLJIVI . . . Pokazite koliko ste humani , ovo je prava prilika za to . . .

Gost

#50

2012-03-16 23:32

Gde ide nasa zemlja??? Zasto se ovoj deci i njihovim rodetiljima to desava..??? Govori se o beloj kugi u nasoj zemlji... Pa onda drzavo obezbedi ljudima da radjaju decu bez bojazni da ce ta deca biti gladna,bosa,zeljna... Ovde se ljudima samo uzima i oduzima...a sad se preslo i na decu!!! Ako vam je stalo do te dece,zasto ih oduzamete??? POvecajte decji dodatak!!!! Dajte toj porodici nagradu jer su se usudili da povecaju natalitet ovde... Danas je to hrabrost uraditi!!! Hocete da ih date u hraniteljske porodice i njima date novac za izdrzavanje te dece... A zna se da dosta porodica u Srbiji tu decu uzima samo zbog para,a decica pate... Dajte taj novac toj porodici!!! Nagradite ih za hrabrost za stvaranje tolike porodice!!! Nedajte da ta deca pate i placu za svojima...a imaju ih!!! Njih ima ko da voli!!! Netrebaju im stranci koji ce da zive na njihov racun!!! Nedajte da deca placu i pate...