Спречимо Подунавца да остане!

Tijana

#1 Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-23 11:29

Svim studentima Fakulteta političkih nauka je poznato da postoji spor između profesora Simeunovića i profesora Podunavca. Ove reči, gotovo identitične kakve su ovde navedene profesor Simeunović iznosi kako u neformalnim razgovorima sa studentima tako i na predavanjima. Mislim da nije korektno da se neko potpisuje u ime studenata Fakulteta političkih nauka pod lažnim imenom jer ovo definitivno nije naš stav. Postoji studentski parlament i drugi načini gde možemo da komuniciramo licem u lice, gde su se inicirale peticije, razmenjivali argumenti zašto je to tako, a ovaj način je najblaže rečeno kukavički i u krajnjem neakademski. Mislim da broj studenata koji je upisao CEU i mnoge druge prestižne evropske univerzitete zahvaljujući između ostalog preporuci profesora Podunavaca dovoljno govori o njegovom kredibilitetu. Ne mogu a da ne postavim pitanje dokle se bolesne ambicije pojedinih profesora, u ovom slučaju profesora Simeunovića, "stavljaju u usta" studentima?! Okanite nas se!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-23 21:54


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-23 22:21


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-23 22:49


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 00:33


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 01:14


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 11:35


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-04-24 12:29


Milan Babic
Autor peticije

#9 Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-24 12:34

#1: Tijana - Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

Tijana, autor peticije, za razliku od Vas, ima i ime i prezime i njegov intervju je objavljen u listovima Press i Pravda, o cemu se mozete informisati.

P.S: Od kad je to CEU prestizan evropski univeritet, kada uopste nije ni rangiran?

Сања

#10 Промашена тема

2012-04-24 12:40

Мислим да сте промашили тему. Тема није "пљување" по професору Симеуновићу. Тема је одлазак професора Подунавца у пензију. Не видим чему толика драма, ако човек испуњава све услове за одлзак у пензију, зашто да не уступи место неком млађем и лепо се повуче. А што се тиче професора Симеуновића,дефинитивно нисте у праву, човек је према мојој групи био максимално коректан и као предавач и као испитивач.

Gost

#11 Re: Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-24 13:04

#9: Milan Babic - Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

Molim vas posaljite mi link posto u arhivi medija koje ste naveli ne postoji tako nesto. Ne znam zasto brisete komentare svako ima pravo da izrazi svoje misljenje, zar ne? Ukoliko se potpisujete kao student a niste bili predsednik parlamenta niti ste zvanicno predstavljali studente ikada bilo bi lepo kada biste objasnili odakle vam legitimitet da se tako predstavljate?

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 13:13


Dragan

#13 Re: Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-24 13:19

#9: Milan Babic - Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

Imate ime i prezime ali svakog pametnog coveka bi bilo sramota da se uopste posle ovog predstavlja.Vidim da ste neobavesteni pa pogledajte malo sta je Milan Podunavac radio u LSE u Londonu ( ako znate uopste sta je to ) Pogledajte specijalizacije u Americi i Nemackoj,broj knjiga i sa kom ih je pisao,broj naucnih skupova.A kako ste tekstove objavili i to je vec poznato.Verovatno neki od sasasnjih ili bivsih Simeunovicevih studenata.Vec se svi smeju toj taktici koja je na nivou tinejdzera.Vi ste sramota za fakultet.podrska prof.Podunavcu.

Dragan

#14 Re: Re: Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-24 13:21

Milan Babic
Autor peticije

#15

2012-04-24 14:05

Hej vi Podunavčevi prijatelji-moroni, ja sam napravio peticiju i zovem se Milan Babić a ne Simeunović. Ako imate nešto s njim idite vas dvoje (a ne tobož sedmoro!!!) što ga napadate lepo u njegov kabinet, a nas studente pustite da koristimo svoja prava. Samo, bojim se da imate frku od Simketa i da ste kukavice kao i vaše gazde. Inače bi napisali pravo ime i prezime kao ja i mnogi drugi koji vas se ne plaše. Vaš pokušaj da skrenete priču peticije na slepi kolosek o svadji Simeunovića i Podunavca je providan i glup. Ovde se radi o Podunavcu i studentima.
Djordje

#16

2012-04-24 14:07

Ma obavesti Simeunovića kako «junačine» pljuju iz budžaka po njemu i njegovoj deci. Taj će svakako da ih nadje, a onda....

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 14:15


miksa

#18

2012-04-24 14:50

Onaj ko je za Podunavca mora ili da je dobio novac, stipendiju ili posao! Maltretirao nas je godinama i sad mi kao studenti imamo puno pravo da budemo protiv njega. Ne razumem u cemu je problem
Goran Pesic

#19

2012-04-24 14:52

Smesno je sto jedna te ista nepismena osoba salje ove silne mejlove. T o se vidi po gramatickim greskama. Mi ne vredjamo nikoga,a podnosioca peticije licno poznajem jer sam studirao sa njim. Hvala mu sto se oglasio u ime napacenih generacija
Jeca

#20

2012-04-24 14:56

Podunavac je najgori profesor u istoriji obrazovanja. Dosta mu je bilo. Svi jedva cekamo da ode
Moma

#21 Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?Da Tijana to sam ja.

2012-04-24 17:55

#1: Tijana - Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

Tijana pa pogledaj ko podrzava Simeunovica.Sve ce ti biti odmah jasno.Sve sto je probao zavrsilo se lose po fakultet i nas studente.A ko je podnosilac peticije saznace se brzo i na kraju ce biti da tog studenta Babica uopste nema na FPN.Ali olos uvek ide sa olosem.I ovi sto su kao studirali treba da znaju ( mi sa FPN znamo) da prof.Podunavac predaje na prvoj godini pa nije u mogucnosti da vas maltretira kroz ceo fakultet.Ali glupost Simeunovica je opste poznata pa ni ove gluposti nisu za cudjenje.


Gost

#22 Re: Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?Da Tijana to sam ja.

2012-04-24 18:00

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 18:03


Jovan Jakovljevic

#24

2012-04-24 18:14

Milan Babic postoji, studirali smo zajedno i svaka mu cast sto se oglasio u ime bivsih, sadasnjih, a i buducih generacija. Ne razumem zasto se uplicu drugi profesori? Pa svi znamo da Podunavac nije nimalo omiljen profesor. Mnogi su napustali fakultet zbog njega. Uostalom, vredjanjem drugih profesora ne mozete spreciti da se cuje glas studenata. Oni na to imaju pravo

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-24 18:22