PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE


Gost

#351

2015-02-07 00:10

Kako je zamišljena, tako je i ostvarena!!! Bez čistih profesionalnih i moralnih kriterijuma pojedinca, primani su preko nekih "veza", te su tako uplivala i nesposobna strnačka lica! Jer, oprostite, to je "državna služba"!!!
kanada

#352 Re:

2015-02-07 15:21

#9: maestro -  

 Jeste odlicna,takva policija ne postoji nigde u svetu ili se takve grupacije zovu drugacije.Ono sto me plasi a sad sam video je broj potpisa.Danas je 07.02.2015. a nema jos ni 4000 potpisa.Bruka.Ovakvim tempom skupice se 10.000 za 10 godina.Da iskoristim priliku i obavestim sve gradjane Srbije da se u Zajecaru sinoc,06.02. desio 3.miting protiv sase mirkovica i zatrazeni su vanredni izbori.Vreme je bilo skoro nevreme,sneg,hladno ali preko 1500 gradjana je strpljivo saslusali govornike i izdrazilo svoje nezadovoljstvo pomenutog i njegove katastrofalne i lopovske 'politike'.Protest se odrzao pored srusenog mosta na Timoku koji je,obzirom da grad ima 2 mosta za saobracaj, ne samo bespotrebno srusen (ne zna se kada ce biti nastavljeni radovi) vec je haos u gradu jer samo jedan most radi.Sledeci skup je 18.02.
ZAJEČARCI OTVORENOG UMA                                       
ISTINO, GORKA ISTINO!

  



Gost

#353

2015-02-07 15:30

Proterati hitno te dzabalebarose. Budi se Srbijo.

Gost

#354

2015-02-08 17:23

Slažem se sa tim da prekoračuju svoja ovlascenja a snimci na kojima se vidi brutalnost koju sprovode govori vise od reci.

Gost

#355

2015-02-14 09:28

AKO JE SMISAO KOMUNALNE POLICIJE ( A JESTE PO MENI ), DA UNISTI I ONO MALO KULTURE I DOSTOJANSTVA (kod gradjana) KOJE SE PROVLACI I KAKO TAKO OPSTAJE , NE RACUNAJUC "OGROMNU BORBU" KOMUNALNE POLICIJE PROTIV SVAKOG ZLA U OVOM GRADU ( verujem da gradjani mogu mnogo toga nabrojati ), MOLIM VAS KAO GRADJANIN , NEMOJTE VISE DA ME BRANITE, ZIVOT PRE VAS MI JE U LEPSIM USPOMENAMA A VERUJEM I BEOGRADU-SRBIJI !

Gost

#356

2015-02-25 12:10

Nije njihov posao da prebijaju gradjane vec da vode racuna o komunalnim problemima u gradovima.U ovoj nasoj drzavi toliko ima komunalnih problema koji su vazniji od kontrole prevoza i kupovine karata,da oni treba da shvate zasto ih narod placa i da se ne ponasaju bahato.U krajnjem slucaju treba ih ukinuti jer se nevidi svrha njihovog postojanja osim trosenja narodnih para.

Gost

#357

2015-03-17 14:52

To je bagra koja ne treba da postoji !!!!!!!!!

Gost

#358

2015-03-26 09:23

"Komunalna policija" je dobro osmišljen patent država sa totalitarnim sistemom, koje na taj način narodu stvaraju privid da ne živi u policijskoj državi.
Teško će se održati na vlasti budući da nemaju stručni kadar, ne pokreću proizvodnju, i nesposobni su da upravljaju. Jedino im preostaje da održavaju red- zaposle što više komunalnih policajaca, drže policiju na svojoj strani. Da li vam je poznato ovo?
Jednostavno- garnitura koja je na vlasti NEMA DRUGOG IZBORA .
ALI MI IMAMO. MI IMAMO!

Gost

#359

2015-04-02 20:00

Najveci ološ radi u toj komunalnoj policiji.

Gost

#360

2015-04-02 20:01

Da više ne maltretiraju ovaj siromašan i napaćen narod!!!

Gost

#361

2015-04-02 20:08

Treba UKINUTI službu koja je formirana kao SERVIS građana u cilju poboljšanja kvaliteta života u gradovima, a bavi se MALTRETIRANJEM građana koji ih za PLAĆAJU.

Gost

#362

2015-04-02 20:48


Zbog bahatosti komunalnih policajaca i terorisanja gradjana od strane istih

Gost

#363

2015-04-02 20:51

Razloga je vise, ali navescu samo neke koji me najvise iritiraju:
-zato sto ne ispunjavanju sve svoje obaveze predvidjene zakonom, - zato sto nemaju jedinstven i sveobuhvatan stav i ravnopravan odnos prema svim gradjanima u prekrsaju i van njega, a pre svega zbog bahatog, nepristojnog i nezakonitog postupanja POJEDINACA u Komunalnoj policiji, usled cega je i formiran ovakav stav - netrpeljivost naroda, tj. gradjana prema njima. i zato sto se od tih lica u svojim redovima nijje ogradila! UKINITE I BUS PLUS, PA CETE VIDETI DA CE SVIMA BITI BOLJE, OVAKO DAJETE LOPOVIMA NASE PARE. Izvinjavam se onima koji ispravno i casno rade svoj posao, na zalost, ubedjen sam da su u velikoj manjini. Da bi se neki posao radio kako treba, neophodno je da zakon postuje i sprovodi svaki nosilac javne funkcije od Predsednika drzave do najnizeg drzavnog cinovnika... Zapitate li se nekada, zasto je nasa zemlja u samom vrhu svetske top liste po pitanju korupcije. ???

Gost

#364

2015-04-02 21:31

Smatram da je komunalna policija u potpunosti izgubila kredibilitet i kao takva MORA biti ukinuta. Sankcionisu se obicni gradjani zbog nemanja karte u prevozu dok se sa druge strane pojedini delikventi provlace nekaznjeno. Licno znam za konkretne slucajeve a i dokaz tome je sto i dan danas ta ista lica krse zakon i to na isti nacin od nastanka komunalne policije, a direktno podlezu kontroli i sankcijama kako komunalne policije tako i inspektorima drumskog saobracaja grada Beograda. Konkretno se radi o divljim, nelegalnim taksistima koji ruze tu profesiju i potkradaju Beogradjane.


Gost

#365

2015-04-03 15:42

zloupotreba

Gost

#366

2015-04-06 07:53

Ne mogu biti POLICIJA jer su nastali krsenjem Ustava,mogu biti jedino neka vrsta redara.Jedino MUP moze imati ovlascenja koja se pokusavaju dati i komunalcima.Znaci-REDAR cija je nadleznost odrzavanje KOMUNALNOG reda.
Aleks Ferguson

#367

2015-04-22 19:12

Zato što ne radi ono što im je po pravosnažnom rešenju (Šojić) u opisu radnog mesta.


Gost

#368

2015-04-30 19:15

Zato sto su dzukele!

Gost

#369

2015-05-30 20:53

Svaki dan rade na vezbanju strogoce na normalnim gradjanima i poreskim obveznicima,a nema ih da jure pit bulove bez korpe,automobile ispred kafica etc.
Rade samo na pojacanju pritiska na pojedinca,namesto odbrane prava istog.
Drugo ,realno zaposleni su samo ljudi koji su partijski poslusnici,poznajem par momaka koji nisu ni za sta sposobni a tamo su nasli posao.
I ono glavno to je nepotreban trosak za drzavu koja nema privredu.................
milion je razloga...........
SKOLUJU SE KOD NAS DA BI NAM I TRUDNICE SUTIRALI1

#370 POTPISITE I OVU PETICIJU JER NAJVISE KOMUNALNIH POLICAJACA SU POREKLOM CRNOGORCI!

2015-08-20 15:10

Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima
http://www.peticije24.com/peticija_za_ukidanje_povlastica_crnogorskim_studentima


Gost

#371

2015-08-28 12:39

Oni su sramota Srbije. Ljudi koji ničemu ne služe - paraziti. Oni ovu državu mnogo koštaju. Pametnije bi bilo da se taj novac preusmeri u porodilišta.

Gost

#372

2016-01-02 04:51

Mafija koja vlada hoce da se osigura da bi krala još bolje.

Gost

#373

2016-02-19 13:28

Jer su stoka!

Gost

#374

2016-07-01 14:45

Ne sme niko da vas bije.

Gost

#375

2016-07-02 10:08

Zato sto nocima prijavljujem nocni klub u ulici koji nije u objektu  i koji nije izolovan  po propisima da se nist ne cuje  van njega .Ima i bastu i tokom cele noci se cuje muzika i galama i u objektu doticnog a i po citavoj ulici.KOMUNALNA a  i MUP nista ne preduzima vec 4 godine i ja i moje komsije trpimo torturu drogiranih i pijanih gostiju iz lokala i neverovatnu frekvencu saobracaja u toku noci sto taksista sto motora bajkera pod znacima navoda koji turiraju motocikle ispred  lokala da bi prikazali ljute masine i td itd .....