THE MAGNIFICENT CENTURY

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji THE MAGNIFICENT CENTURY


Gost

#1

2012-12-09 23:14

Zasto da se stide svoje istorije koja je ovde vrlo blago prikazana.Zna se da su Osmanlije bili surovi i sirovi, da nekazem nesto drugo. Ovu istorijsku dramu su upakovali za svetsko trziste pa sta sada hoce, i jare i pare?

Gost

#2

2012-12-10 05:44

Serija je super i svi koji je gledaju sigurna sam da samo misle o glumcima i seriji a ne u istorijskom pogledu iako i da je cak tako sultan je sultan vladar svijeta i sve mu je dozvoljeno nevidim zasto e to problem.oni koji je drugacije gledaju nebi je trebali ni gledati .....hvala svima koji omogucuju da gledamo seriju .....pozdrav
Angie

#3

2012-12-10 07:34

The series Magnificent Century is not a source to learn history from, but it's only a TV show that we are enjoying.

Gost

#4

2012-12-10 07:43

sve sam uplatio za Instambul u ožujku 2013 jedini razlog putovanja u Instambul je SULEJMAN VELIČANSTVENI.Ako ukinu seriju ukidam i ja odlazak u Instambul.Dosta naroda sada putuje u Instambul baš radi ove serije. Pozdrav i nadam se da neće ukinuti seriju a ja ću na karaju ipak otići u Instambul :)
juli55

#5 Sulejman Velicanstveni

2012-12-10 10:13

Serija je odlicna ! Svi mi znamo da dogadjaji nisu autenticni i da je scenario u slobodnoj formi, dakle izmisljen, a niposto ne prikazuje istitnite dogadjaje vezane za Sulejmana Velicanstvenog i istoriju Turske !Ne treba mijesati politiku sa ovom serijom i ne vidim kako bi ista mogla nastetiti Turskom narodu ili uredjenju. Scenarista svakako nije htio mijenjati tu istoriju ! Prihvacena od publike, toliko popularna i sad... pod upitnikom ! Nije fer !!!
Zaista bi bilo steta da se prestane sa prikazivanjem Serije iz razloga jer smo odgledali toliko epizoda i imamo svoje omiljene glumce ove serije. Sama radnja i nije toliko vazna koliko taj raskos, moda i intrige koje su se eventualno dogadjale u haremu.
Mim10

#6

2012-12-10 11:05

Super je serija. Lepo na pocetku serije kazu da ovo nije tacno po pitanju istorije. Tako i treba :) Pravda za Sulejmana i Hurem! :D
SinisaAlma

#7 7

2012-12-10 16:27

Mislim da je ovo sve suludo sto radi vlada Turske,a ni sami nisu svijesni sto cine sebi sa ovom prasinom sto su je digli,toliko ljudi su zavoljeli tu seriju i uz to jos manje vise uplacuju za Istambul da vide sve ovo i u zivo ..a oni bi samo hladno da ukinu seriju zbog netocnosti Povijesni 100 % cinjenica...Sto je vec neko gore naveo ,na samom pocetku je i receno da je inspirirana na nekim Povijesnim cinjenicama a sto znaci da nije DOKUMENTARAC....
Kris

#8 Kris

2012-12-10 18:18

Molim Vas da ne prekidate emitovanje ove divne serije!!! Ako nista drugo, pored aktuelnih tema koje se, svakako odigravaju u epizodama, postoji mnogo vise zabave koji nikako i niposto ne treba ukidati!!!!!
kiki

#9

2012-12-10 19:15

Nadam se da ce se odazvati dovoljno ljudi, manje vise svi komentarisemo seriju i svaku novu cekamo sa nestrpljenjem.

Gost

#10 Filip

2013-08-25 03:41

Strasno... Taj Sulejman je ponabijao na kolac i silovao vasih baba i deda vise nego sto je bata zivojinovic pobio nemaca... pa da, odlican ljubavni zivot, i njega i njegovih podanika kojima je naredio da se ophode zverski prema osvojenim narodima... razmislite na koje trziste se plasira taj sulejman i sto nije interesantan u spaniji? eee, ljudi... sve sto nam se desava smo upravo i zasluzili...