Петиција за ослобађање Милорада Улемека Легије


Gost

#1

2014-12-19 16:34

Nikad se ne sme osuditi oružje već onoga koji je pucao iz njega. Legija je vojnik. Poslušan koji radi za svoju državu. Smatram da je potreban našoj državi!

Gost

#2

2014-12-19 19:23

JEDAN I JEDINI ... KAD VI JE TRABO TU JE BIJO SAD KAD VAM NETREBA UNISTILI STE GA ... NIJE FER RADIJO ZA DRZAVU ... I TREBA MU SLOBODA !

Gost

#3 Re:

2014-12-19 20:11

#2: -  

 tako je


Gost

#4

2014-12-19 20:16

potpis za velikog brata CEMU

Gost

#5

2014-12-19 22:13

Живио један једини МИЛОРАД ЛУКОВИЋ ЛЕГИЈА!

Gost

#6

2014-12-21 23:15

Jedan je Legija medju Vukovima.

Gost

#7

2014-12-24 18:03

Kao sto volim Kristijana Golubovica tako volim i Ulemaka.

Gost

#8

2014-12-24 18:04

Bilo bi suvisno komentarisati.

Gost

#9

2014-12-28 17:32

LEGIJA !!!

Gost

#10

2016-02-11 22:45

smatram da je legija sluzio jednom sistemu koji je prosao.treba da bude oslobodjen pa makar ga proterali iz drzave gde bi nastavio da zivi i radi.Ako im je on jos potrebaan da je pod kontrolom,plase se odmazde jer ni drzancici nisu cisti.Znaci jos vladaju fosili nekadasnjeg rezima i on im je opasnost.Pravi ratnik stiti drzavu po odredjenim pravilima i kazemo -on je pravedan,sluzi otadzbini i dobice zasluzenu platu od Boga.A ove nase izdajnike nece mimoici sudbina svojih braca koje su izdali,jer to je bumerang.Nek prodaju sve i dusu djavolu-nek ne zaborave da sve ima svoju cenu.Obicno ubice gube pravo na pripadnost jednoj zajednici pa se iskljucuje iz te zajednice.Nek ga puste da pripadne nekom drugom narodu a ne da igraju igru ludila i smrti-jadnostavno prave pipirevku-jadno i smesno.Kao da zivimo u kamenom dobu sa mamutima a ne sa umnim i razumnim ljudima koji pisu zakone koji njima odgovaraju.Misle na ovde i sada.A ja ratujem.Moja generacija 72 muskaraca je likvidirana.O tome necu mnogo da govorim jer su mi neke stvari jasne.Ali vec sada se moje vrsnjakinje koje su uglavnom rodile musku decu susrecu sa agresivnoscu kod dece,samo ratuju, ne interesuju ih drustvene igre nego oruzje,odbrana i sve sto je u vezi rata.Zar duse tih momaka se nisu ovaplotile u potomcima da bi se konacno naka stvari dovele u red.Necu zaboraviti 90-te i uciteljske skole u Somboru.Izfizike sam dobila zadatak da pripremim proracun i izvedem eksperiment s laserom.Nisam htela jer su vec preko Dunava nasi momci ginuli od snajpera.Pretila mi je da ceme oboriti na popravni ako ne izvedem eksperiment a ja nisam mogla da joj objasnim zasto mi je tesko,jer time sam saucesnik u necemu.Znajuci da njime lekari mogu seci medjucelijski prostor pri cemu rana zarasta bez oziljka,ali-je sto se moze koristiti u vojne svrhe.Uvek cu biti uz Legiju i volela bih da ga posetim da mi da odgovore na neka pitanja i napisem knjigu posvecenu momcima 72.god.Na Novom Zelandu jedno pleme veruje-to im je u podsvesti u VETU-devojka,GONE-dete,MARAMA-zena,TANGANA-covek,DJENGA-ima sedam glava i drzi dragi kamen i vlada svetom.Osvatice se za zla DAKVANGA-kit ubica.Jasno.
boda

#11 Re:

2016-02-11 22:47

#6: -  

 

sanja

#12 Re: Re:

2016-02-11 22:51

#11: boda - Re:  

 on nema veze sa vukovima on je povezan sa morem,tj nesvenim.OD izvora,do reke pa mora ljudskih misli i osecanja.On vidi zlo i prvo ce se obracuneti za zlo a onda za dobro.On nece odstupiti.Molom se za njega.A volim da nosim teget beretku sa belom ruzidom iprkosim svima!

 


Gost

#13

2016-07-08 21:28

Zato sto mislim da mu je smesteno ubistvo i da je sve montirano po sistemu zapadnih sila ka unistenju Jugoslavije.

Gost

#14

2016-07-09 15:19

To je covek koi voli Srbiju.