Zaustavimo ubijanje napustenih pasa u Indjiji

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zaustavimo ubijanje napustenih pasa u Indjiji


Gost

#1

2013-08-27 16:12

iskreno se nadam da će ovom peticijom da se neke stvari isteraju do kraja..mislim na odgovornost pojedinaca i da se zaustavi hajka na pse..

Gost

#2

2013-08-27 16:28

Šta reći za šintere kada ih ljudi iz Inđije sami zovu i predaju im svoje pse.

Gost

#3

2013-08-27 16:33

zaista se nadam da ce to zlostavljanje zvotina jednom stat

Gost

#4

2013-08-27 16:44

STRA[NO
SVE IH SMENITI

Gost

#5

2013-08-27 18:46

u današnje vrime ljudi su postali najgora moguća stvorenja na ovoj planeti....životinje su najbolji prijatelj čovjeku,sve više je ljudi koji se rađe druže sa životinjama nego sa ljudima...zato stop ubijanju nedužnim pasićima...pas NAJBOLJI PRIJATELJ,STOP UBIJANJU !!!!!!!

Gost

#6

2013-08-27 19:03

Zlostavljanje i ubijanje životinja je zločin isto tako kao ista dela počinjena nad čovekom. Svaka zajednica je dužna, da se pobrine za životinje u svojoj sredini na human način bez ubijanja. Nisu psi krivi za svoju sudbinu, nego čovek koji je neodgovoran i ovaj treba , da bude kažnjen a ne nedužna životinja koji nijew skrivila ništa drugo osi, da je živa. A na život ima pravo kao svi mi.

Gost

#7

2013-08-27 19:08

Peticije ko peticije ocigledno neki nemaju oseacj za sprovodjenje zakona,a sami ga doneli,dakle samo kada bi se primenjivalo svako slovo zakona,peticija protiv njihovog krsenja nebi ni bilo.No yaista je dara prevrsila meru.inesto treba hitbo raditi,jer uas je trenutno stanje....

Gost

#8

2013-08-27 19:10

zašto dokle nisu oni krivi što su po ulici što se nekontrolisanu štene gde je novac koji se daje za azile zašto se kažnjavaju oni a ne nesavesni vlasnici koji su krivi za povećani broj uličnih pasa pa najlakše je ubiti kako spavate? kako možete mirno da živite sa krvavim rukama?

Gost

#9

2013-08-27 20:16

Nadam se da ce doci vreme kada ce svi zlotvori i zlostavljaci biti na robiji, i da ce se na izivljavanje nad zivotinjama gledati kao na nesto sto samo sociopate i bolesni umovi rade. Dokle vise legalizacija nasilja?!?

Gost

#10

2013-08-28 06:41

Odgovorni za ubistva zivotinja moraju biti drakonski kaznjeni i zatvorski i novcano,jer ti koji ubijaju pse nemaju grama mozga niti grama pameti niti srca,to je primitivna olos koja mora biti kaznjena i zaustavljena.Bolesnicima se zna gde je mesto.Samo tuci dok se olos ne usere pa opet.

Gost

#11

2013-08-28 08:43

Nadam se da cemo ovim nesto postici.

Gost

#12

2013-08-28 10:53

To su za mene sve samo ne ljudi sa srcem... Kako ti ako si covek imas srca to da uradis. Nemam reci. Nadam se da ce ova peticija nesto pomoci. Psi su najdivnija bica, sa osecanjima kao i mi. Volela bih da mogu da pomognem svim psima protiv nasilja nad njima.

Gost

#13

2013-08-28 11:44

ovo je strasno.dokle ce kojekavi monstrumi u ljudskom oblicju da se izivljavaju nad neduznim zivotinjama,,ovo mora da se zaustavi.samo ujedinjeni u ovoj problematici i neprekidnim radom mozemo ovo spreciti

Gost

#14

2013-08-28 12:51

SRAMOTA!!!!Ovako pise gradjanin Indjije koji za sebe kaze da je ljubitelj zivotinja- ...toliko kucica ima na centru da je ovo strasno, po celu noc napadaju prolaznije, nalecu ljudima na noge i biciklove, pokusavaju da ugrizu svakog prolaznika, i ne znam zasto ih neko ne skloni, da li imaju sinteri u indjiji ili treba neko da ostane bez glave da bi se reagovalo... Ne znam neka rade sa njima sta god hoce, posto nemamo azil neka ih ubijaju jer to vise nisu ljubimci divlji su nenormalno, napadaju svakog coveka na ulici i krecu da ujedaju...i sve su se skupili u grupe tako da ne mozes ni da se odbranis...ja volim jako zivotinje ali ne zelim da me kuce na ulici osakati...Ljudi ovde nemaju pare ni za granule zato su ti psi i na ulici a o sterilizaciji da ne pricam da bi to neko platio...

Gost

#15

2013-08-28 12:52

ovo moramo da sprecimo.jadne zivotinje..gde u ljubitelji zivotinja da zajednickim snagama ovo zaustavimo/...
ljubitel zivotinja i ljudi dobre volje

#16 ja

2013-08-28 12:54

sto vise akcija i promovisanja zastite zivotnija u javmosti,mozda se nesto pokrene sa nulte tacke u ovoj zemlji gde je sve otislo u bestraga
ljubitelj zivotinja i ljudi dobre volje

#17 ja

2013-08-28 12:58

ljudski sebicluk je neverovatan..taj dotican koji voli pse u Indjiji a hoce da ih pobije..sto on ne da neku paru za granule pa psi vise nece biti besni..ja radim po dva posla pa imam i za sebe i sa pse.ma kraju krajeva toliko lezilebovica ima u ovoj zemlji koji hoce preko noci da zarade neke milione.a pri tom nisu sposobni ni u svojoj kuci drze higijenu a kamli nesto drugo.jadne zivotinje pored takvih gmazova u ljudskom obliku.toliko neobradjene zemlje.toliko ovaca.koza itd.pa nek idu pa nek cuvaju...eto kazu da cuvanjem ovaca moze da se zaradi od 200 do 700 evra.ako naravno ta informacija nije laz..ako je tako onda smo mi jenda neradnicka zemlja
Natasa

#18

2013-08-28 14:58

Svi mi treba da dignemo glas za one koji ne mogu da se bore i pricaju za sebe.Svaki zivot je vazan...pa i onaj najmanji...

Gost

#19

2013-09-03 18:15

Mene nikad nisu napali,a zivim u Indjiji. Mislim da je istina da ljudi vide ko je dobar covek,LJUBITELJU ZIVOTINJA IZ INDJIJE!!! PRAVDA ZA KUCE!!!

Gost

#20

2013-09-05 12:04

Pravda za pse!!!!!!!!

Gost

#21

2013-09-06 13:04

Ovo u Indjiji je pravi pokolj, za to treba da odgovaraju sinteri i njihov direktor. Psi se nepropisno hvataju. Nepropisno se svi bacaju u jedan kavez i nepropisno se ubijaju. Potrebe " Energozelene " za zivotinjama je velika i sve uhvacene pse, ubijaju i odvoze tamo. Na cast vam,ne znam kako nocu zaspite i ne znam kako zagrlite svoju decu, a saucesnici ste u najgorim patnjama i mukama neduznih. Pljujem na " grad buducnosti " !!!

Gost

#22 Re:

2013-09-06 13:06

#14: -

Nemaju para za granule, ali zato imaju za drogu, džipove i bahanalije, bedno je podrzavati sintere i njihova neljudstva!


Gost

#23

2013-09-16 21:35

nikada ni u jednooj drzavi se nije problem napustenih,ulicnih pasa resio eutanazijom.samo dugogodisnjim radom kroz sterilizacije pasa i macaka i novcanim kaznama i krivicnim gonjenjem neodgovornih vlasnika.

Gost

#24

2013-10-22 12:18

Da svi odgovorni za ovaj Atak budu zaknski gonjeni i kaznjeni.Dosta ubijanja i nehumanosti prema zivotinjama.DA SE POSTUJE ZAKON O DOBROBITI ZIVOTINJA I SVAKO KO SE OGLUSI O NJEGA DA SE KAZNI.
Onaj kog je pas ujeo u centu Indjije

#25 Re:

2013-10-25 14:40

#21: -

A gde Ti zivis? Na Marsu? Gde si to video u Indjiji da sinteri na ulici ubijaju pse? Ujutro se od 6h-8h ne moze proci gradom a i u svim mestima opstine Indjije a da 2-3 psa ne idu za tobom. Nemoj da lupas kao otvoren prozor.