PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE / Saopštenja / PROTIV SUDSKE NEPRAVDE - MALA REA MATIJEVIĆ DA OSTANE SA MAJKOM / Komentari


Gost

#1

2013-10-17 19:50

Mislim da mi ništa tu ne možemo. Svaki sledeći je gori od predhornog a narod je više i oguglao.

Gost

#2

2013-10-18 12:06

svakako da ostane.

Gost

#3

2013-10-18 18:52

Pošto sam i sama žrtvom "neprikosnovene sudijske funkcije",tj.sudije Maljković Branke iz N.Sada, koja mi je u postupku lažne imovinske transakcije za potrebe građevinske mafije formalno pravno oduzela stan na podlozi falsifikovanih ovlaštenja, a takođe sam žrtva biv.min.pravde Snežane Lukić Malović, Slobodana Homena koji su cirkularnim pismima preporučivali opstrukciju rešavanja radno-pravnih sporova u kojima su uspeli radnici, te sudija iz N.Sada Nonin Milenka i Tatjane Kušlić-Prdić u radno-pravnom sporu o kome posle osam godina parničenja odlučuje Ustavni sud Srbije, predlažem da po svim većim gradovima Srbije organizujemo proteste ispred zgrade suda i tužilaštava, na kojim skupovima će mo ih opomenuti da nam je dosta njihove "pravde" i "sudske prakse" koja nema veze sa EKLJP, Ustavom,pozitivnim pravnim propisima,moralom i pravdom.
Branka Milić

Gost

#4

2015-01-28 09:43

Stop nepravdi. .