Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari


Gost

#1

2014-05-19 22:02

Uklonimo ga,sta nam je uopte trebao..u koje svrhe ga mi koristimo???

Gost

#2

2014-05-21 22:50

Za autora: mislim da treba apelovati, pre svega, na advokate - potpisnike peticije. Drugo, nije fer gurati njih u prvi plan, ako cemo mi svi ostati anonimni. Ako se prijave dobrovoljno radi dobra svih nas, onda svi moramo stati imenom i prezimenom iza njih, i svako dati svoj doprinos.

Nenade, ukoliko zaista dodje do tuzbe, trebace svedocenje na sudu eksperata poput Vas: geologa, meteorologa i drugih, koji su uocili nepravilnosti.
ukoliko bi to moglo biti svedocenje stranih strucnjaka, bilo bi jako dobro...

Uzgred, na sajtu Dejana Lucica stoji naziv ustanove i imena strucnjaka (fizicara), koji su detektovali aktivnosti HAARP-a kod nas. Mozda bi ih valjalo kontaktirati?... Ideja za autora...

Meni licno je najcudnija bila izjava Kristaline Georgijeve da mi na Balkanu, otprilike, treba da se navikavamo na poplave i sumske pozare narednih godina i decenija!... Molim? Je li to mozda karakteristicno za nasu klimu?! Ili ona zna neku visedecenijsku vremensku prognozu za Balkan? Ili pak zna za neki plan?... Mislim da nam duguje neke odgovore.

Gost

#3

2014-05-21 22:54

uzgred, nemojte zatvarati temu, zivo me zanima koliko ce ljudi potpisati peticijuna kraju...

Gost

#4

2014-05-21 23:05

zar ne bi trebalo prvo traziti da uklone HAARP? a tek onda eventualno tuzba, zavisno kako budu reagovali... a moraju reagovati, jer ako im se prosledi peticija uz toliko potpisnika, i mediji ce traziti odgovor... i tu ce se klupko odmotati... u slucaju izostanka reakcije ili negiranja ostaje samo tuzba...