Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari


Gost

#1

2014-05-19 23:50

ПОТРЕБНО ЈЕ ДА СЕ "ДЕСИ" НАРОД У СРБИЈИ.

ВЕЛИКИ ПОЗДРАВ ИЗ ДУЧИЋА ГРАДА

Gost

#2 Re:

2014-05-19 23:58

#1: -

Predlazem da se narod udruzi i masinerijom ukloni sve haarp antene u Srbiji

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-19 23:59



Gost

#4

2014-05-20 00:13

http://splashurl.com/n6hlu8p Poslusajte ovog coveka...

Anonymous

#5

2014-05-20 00:59

Veoma pametno. Ajmo sad svako od nas u akciju traženja Pravnika koji će ovo videti, razmotriti i dati ocenu kao i blagoslovenu reč da će zastupati peticiju i narod ispred nje. Svako ko ima prijatelja pravnika neka ga predloži. Ili da je i sam potpisnik pravnik neka se javi. Moramo ovo da zaustavimo! Hvala svima i želim nam sreće.

Gost

#6

2014-05-20 01:26

Potpisala juce, a pitam se zar treba peticija posle stete koju su nam nacinili, seme im se zatrlo,moju Srbiju su bombardovali , sad ova xarp govna, ma da su pametni treba ukloniti americku ambasadu iz kneza milosa

Gost

#7

2014-05-20 05:56

Kakvi advokati, motke u ruke

Gost

#8

2014-05-20 06:02

Kako cemo znati da se ovo sto se desilo, se desilo zbog HAARP-a?

Gost

#9

2014-05-20 06:16

Treba se obratiti advokatskoj komori i pronaci adekvatnog strucnjaka za ovu oblast, pre sveg hrabrog, koji ima petlju da protiv Vlade podnese tuzbu sa odgovarajucim naslovom. Sudski mehanizmi su spori i do okoncanja postupka HAARP ce unistiti Balkan. Zato, NAROD treba da mu "presudi".

Gost

#10

2014-05-20 06:35

pa sa srećom nam..očito treba raditi sve kontra..daklem,ojačati zidove....ovde se čovek bori protiv čoveka!Strašno!!!

Gost

#11

2014-05-20 06:35

"vlasnici "ne dozvoljavaju njegovo uklanjanje iz srbije do 2050 god.,stvar je mnogo ozbiljnija nego sto smo u stanju da je sagledamo.
Izaberite nadimakBihodini

#12 Subjekt

2014-05-20 06:51

Još dok se gradio Boris-begov minaret na novom mostu,govorilo se da je u njega instaliran HAARP. Trebalo je tad da se reaguje i da se ne dozvoli njegova ugradnja.Već godinama nazad se oni postavljaju i to je odobravano zvanično od tadašnjeg vrha države,sasvim regularno.
istok

#13 Re:

2014-05-20 07:23

#8: -

Nadji samo jos jedan slucaj da je toliko kise palo na tako malo prostora za tako kratko vreme i proci ce svaka sumlja.

Ako ti to nije dovoljno, a ti vidi sta govore i koliko nam "pomazu" neciji prijatelji (zlocinci) ameri.


Gost

#14

2014-05-20 07:30

Treba hvatati Tadica i Sutanovca za vrat treba da im se sve oduzme i da im se sudi prekim sudom na trgu. Ja nisam ni u jednoj politickoj parti ja sam nezavisan i to je moje licno misljenje.Sigurno ih ima jos koi su primili pare da se to postavi. Ja sam u Norveskoj i ovde od kad je pusten Haarp u rad klima se promenila te 2009-2010 je u mome mestu bijo sneg 3 ravna meseca a i zima . Bar narod kaze i stari ljudi po 90 godina da to niko ne pamti sta da vam vise kazem . Ako nece da smaknu treba da im se spice zolje u taj haarp i da se zavrsi sa tim. Naj gore je to sto smo mi osudjeni na propast kod nas niko ne radi svoj posao niti vojska niti policija . Bar da tamo ima nekis savesnih i da stanu na put mi kao mala nacija i narod na balkanu naj verovatnije treba da budemo unisteni .Zato i ja apelujem na sve pametne ljude koji vole svoju zemlju svoju decu da se prikljuce vasoj i nasoj akci protiv zla.

Gost

#15 Lepo ja sam u Norveskoj od kad je ukljucen te godine je bila zima 3 ravna meseca na samom moru niko

2014-05-20 07:32

Nada

#16

2014-05-20 07:48

Ma kakvi advokati, lepo je sve to pravno i legalno pokriti ali kao sto svi znamo, procesi traju godinama a koliko ce tek trajati protiv vlade i ko ce tu da presudi narodu u korist. Dok se mi budemo tuzili i sudili HARP ce svojim dejstvom da nas izbrise sa lica zemlje. Pravda je u rukama naroda!

Gost

#17

2014-05-20 07:48

Apsolutno se slažem da treba ukloniti HAARP sa srpske zemlje i preduzeti sve Zakonske mere da se to uradi na miran način. Ali isto tako smatram da ne treba širiti paniku među ljudima sa nekim potencijalnim zemljotresima. Naravno da treba biti
svestan i te mogućnosti, ali svakako ne širit paniku
među narodom kao što su ovih dana širili vezano za vodu, leševe i slično. Ovaj narod je dovoljno napaćen i dovoljno je strahota preživio i već je moglo bi se reći izvežban da se snađe u raznim tim nedaćama. Zato apelujem da se među ljudima ne širi panika već svest.

Vesna

Gost

#18

2014-05-20 07:53

zasto su potrebni advokati za uklanjanje necega sto je bespravno sagradjeno???to treba srusiti pa neka onda oni angazuju advokate zbog toga!!!

Gost

#19

2014-05-20 07:57

#16: Nada -

bravo ,Nado,i ja sam tog misljenja.narod nek uzme pravdu u svoje ruke pa nek se onda oni tuze do mile volje!!!

 


Gost

#20

2014-05-20 07:58

Nisu advokati problem. Treba dokazati na sudu stetnost uticaja tog sistema. Trebaju ti naucnici koji ce pripremiti materijal za tuzbu. Samo pisanje tuzbe i zastupanje na sudu je, verovao ili ne, najlaksi deo posla.

Gost

#21

2014-05-20 08:31

ZELIM DA ZIVIM NORMALNO

Gost

#22

2014-05-20 09:04

Amerokanci i UN imaju dovoljno meseta u svojoj zemlji da vrse istrazivanja,ne moraju kod nas.

Gost

#23

2014-05-20 09:27

Podrzavam!

Gost

#24

2014-05-20 10:17

Ne znam advokate licno kao prijatelje, ali jesam za miting zbog HAARP-a...jedino tako mozemo staviti do znanja da smo OZILJNI, ODLUCNI U SVOJOJ NAMERI I DA ZELIMO DA VOLJA NARODA BUDE ISPOSTOVANA!!!
Mozda cak i jedno i drugo..preko advokata ce ici sporije i ko zna kakve ce rupe sve naci u zakonu da obore tuzbu..

ALI MITING NARODA NE MOGU DA OBORE...AKO ZIVIMO U DEMOKRATIJI!!!

 

ps.Samo dodatna informacija..ljudi su se na facebook stranici za uklanjanje HAARPA iz Srbije, sinoc zalili da kada pokusaju da pozovu prijatelje da daju LIKE stranici, blokiraju im profil...nisam verovala, pa sam resila da probam..i moj profil su sinoc blokirali...4,5 puta sam probala da pristupim mom facebook profilu i nije mi dozvoljeno...i to sa sledecom porukom,,,

YOUR ACCOUNT IS TEMPORATY BLOCKED

I objasnjenje kao usled greske u softveru...bla, bla ,bla.....bilo mi je zaista cudno pa sam otisla na google i otkucala ovu poruku i evo linka na kojem potvrdjuju da je informacija lazna...gde se facebook sam ogradjuje od toga da profil moze biti blokiran

http://www.hoax-slayer.com/facebook-account-locked-malware.shtml

 

...znaci zaista nesto se mulja...nekome ne odgovara da ljudi daju like toj stranici...

 

 


Gost

#25

2014-05-20 10:22

Vladii republike SRBIJE treba dati listu peticije i jedno kulturno pismo napisano od predstavnika peticije. U pismu treba jasno reci, ako vlada rep Srbije nece da ukloni satanisticke antene, da ce iste biti uklonjeno od golorukog naroda! Ovo nije igra, to nam rade od 2003. Ovo vise nemoze ovako.