Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari


Gost

#1

2014-05-21 09:58

plasim se odgovora na sva ova pitanja... mislim da ce nase vlasto biti "neinformisane" o tim desavanjima, oni cak i "neznaju" da pstoji HAARP kod nas a jos manje cemu sluze. A najgore je sto nece nista ni pduzeti p tom pitanju.

Gost

#2

2014-05-21 10:21

Imamo prava da znamo šta se dešava na našoj zemlji i za naše pare.

Anonymous

#3

2014-05-21 10:24

Trebamo svi slati ova pitanja svima.... nek se jedom nesto kaze... zasto je ovo tajna ?!

Gost

#4

2014-05-21 10:26

Tadasnji ministar vojni je dozvolio postavljanje, zagovornik NATO, a ovi sada ne smeju re da kazu da se ne zamere jer su ih oni doveli na vlast. Sigurno iza boksovanja da se HAARP postavi stoji mito tako da ce se lako otkriti finansijskom proverom doticnog.
Sceko

#5

2014-05-21 11:02

Treba to sve pohapsit
malasirena

#6

2014-05-21 11:16

pitanje: ne sumnjam nikako u postojenje HAARPa, ali antenski sistem u Beljini kod Barajeva postoji jos od 2012!
Pogeldaj sledeci link: http://press.rs/ekskluzivno-haarp-antene-premestene-iz-sela-kod-barajeva-na-nepoznatu-lokaciju/
uostalom, da li izmestio ili ne?


Gost

#7

2014-05-21 12:20

Posto si neobavesten i to poprilicno, HAARP je poceo sa radom 3 maja ali ne ove godine vec 2012 (nakon cega je sistem rasformiran i preseljen na drugo mesto).... Sve troskove je snosio SAD, bio je instaliran dok je Mirko Cvetkovic bio premijer u vladi... Nemaju nikakvu korist vec samo stetu, pravi dokaz da je HAARP upotrebljen bio bi zemljotres nakon 2-3 dana koji se dogodio u Albaniji....

Gost

#9

2014-05-21 13:20

6.pitanje za medije i predstavnike Države: Zašto se činjenica (očiglednog) postojanja HAARP a u Srbiji, proglašava teorijom zavere - u čijem interesu se lažima negira ono, što se vidi golim okom?

Gost

#10

2014-05-21 13:24

to je bio 3-ci maj 2012 godine uoci Djurdjevdanskih izbora...

Gost

#11

2014-05-21 13:28

Ljudi pogledajte ovu emisiju Hrvatske Televizije ``Na rubu znanoasti`` o HAARPU...gde gostuju ljudi koji su vrhunski strucnjaci i poznaju vrlo dobro temu ``HAARP - psihotronicno oruzje`` jer se bave time vec 20 godina..
Na zalost, na kraju emisije voditelj pa i gosti sami potvrdjuju postojanje HAARP-a u Barajevu...
Evo linka..

http://www.youtube.com/watch?v=O9nUh374MFc

Moramo urgirati sto vise na medije u nasoj zemlji, da pisu i obaveste narod o tome..jer kako se kaze..novinari iscackaju a tamo gde ima dima, obicno ima i vatre

PS. Nekolicina nas je vec pisala Lazanjskom na njegovom licnom profilu na facebooku (ima dva profila) i zamolila za informacije o ovom monstruoznom uredjaju..ali na zalost, nikome jos nije odgovorio..verovatno postoji neki razlog i zasto...

 


Gost

#12

2014-05-21 14:09

Upravo Moja pitanja! Hvala sto se neko bavi Baš time!

Gost

#13

2014-05-21 15:33

100% PODRZAVAMO SVA OVA PITANJA. JER JE KRAJNO VREME, DA SE PRESTANE SA LAZIMA..... NAROD NIJE GLUP.
KAO STO SU LAGALI, KAD JE SA MOST NAD ADOM PRAVIO, TAKO CE I SADA LAGATI, I TRAZITI IZGOVORE.
ALI NISU SVESNI, DA MI NECEMO ODUSTATI.
ZADNJE DANE SAM PROVEO, I MALKICE SE NACITAO DODATNIH INFORMACIJA TOG HAARP SISTEMA, TAKO DA MOGU REC...... NEDAO NAM MILI BOG, DA GA JOS VISE ZLOUPOTREBE.
ONI KOJI TVRDE DA TAJ SISTEM U SRBIJI NE POSTOJI, JE LAZOV NEVIDJENI.

Gost

#14

2014-05-21 15:40

sve se zna.,ako se hoce...

Gost

#15

2014-05-21 15:51

Ljudi, to nije istina, sve sto se desava na ovom svetu nije istina. Mama, spremi mi sutlijas, da se utepam uz Semsu.

Gost

#16

2014-05-21 16:24

Neki kažu da haarp-a ima i na mostu na Adi...

Gost

#17

2014-05-21 16:31

Glupane, ne postoji nikakav antenski sistem u mestu Beljina kod Barajeva. Treba te tužiti za izazivanje panike i bezumno širenje dezinformacija!

Gost

#18

2014-05-21 16:42

Poceo je sa radom najkasnije 3.5. 2012, znaci pre dve godine ali verovatnije i mnogo ranije. Odobrenje je potpisao Mirko Cvetkovic a odebrenje je dao i Tadic. Sve troskove snosi Americka vlada, t.j. HAARP projekt, kosta par miliona, trazi dosta struje...Ameri za to placaju dosta.
GWAR

#19

2014-05-21 16:49

Traži dosta struje, a?
- Gde su generatori?
- Gde su dalekovodi?
- Gde je u Beljini polje prekriveno antenama?
- Da li si ikada bio u Beljini?
- Podnesi dokaz da je kafe kuvarica potpisala odobrenje.
- Podnesi dokaz da je Tadić potpisao odobrenje.
- Otkud Rusima HAARP, u Rusiji i Ukrajini?


Gost

#20

2014-05-21 16:57

slazem se sa svim postavljenim pitanjima
Srba Srbinović

#21 Re:

2014-05-21 17:05

#19: GWAR - Traži dosta struje, a?
- Gde su generatori?
- Gde su dalekovodi?
- Gde je u Beljini polje prekriveno antenama?
- Da li si ikada bio u Beljini?
- Podnesi dokaz da je kafe kuvarica potpisala odobrenje.
- Podnesi dokaz da je Tadić potpisao odobrenje.
- Otkud Rusima HAARP, u Rusiji i Ukrajini?

A jel ti treba veći dokaz od toga da kad pogledaš u nebo, vidiš bezbroj aviona koji puštaju čudne tragove iza sebe koji se vuku stotinama kilometara? Ili to možd avioni ostavljju kanap za sobom d bi znali da se vrate odakle su došli? N kraju krajeva ova peticija treba da skrene pažnju na sumnju naroda. I da se javno iznese od strane Vlade RS o onome što narod vidi. Nek da objašnjenje zašto ovoliko aviona preleće nad Srbijom sa veoma čudnim tragovima koji se kasnije pretvaraju u razmazane beličaste oblake. Nek objasni narodu otkud toliko velika smrtnost među mladim ljudima i otkud sve više i više rođenih beba sa zdravstvenim manama? Mnogo je pitanja a nigde ni jednog objašnjenja. Gde ti živiš i za koga radiš? Pre svega nam to objasni "GWAR Srbine".


Gost

#22

2014-05-21 17:11

Naravno nisam pristalica HAARP-a ali ne mogu da kazem da mi nisu zasmetali pojedini tekstovi unutar ove peticije.
Prva stvar je to sto sam video da je neko naveo da ce "tuziti Vladu Srbije".
Pre svega da li neko od vas zna tacno kako haarp izgleda, ko moze tacno da tvrdi da zna o cemu prica uopste... Na snimcima i slikama postoji sto verzija, gluposti od stuba na mostu do repetitora, a na peticiji neka skroz leva slika. Druga stvar, ko od vas moze dokazati tacno na sudu sta taj haarp radi, sirite razlicite price, a niko od vas zapravo nije ni siguran o cemu prica. Kada budete mogli da dokazete koja antena je haarp antena, kada budete mogli da dokazete sta taj haarp zapravo radi, a ako hocemo realno, ni jedan gradjanin ne moze to dokazati, jer cak i ako ima jedan koji je kompetentan i obrazovan za te stvari, ko ce njemu tacno dozvoliti da dokaze da nam steti.
90% vas nije ni znalo za haarp pre ovih poplava, i sada taj procenat stanovnistva lupa sta stigne, prosto se ismejem kad vidim kako repetitore proglasavu za haarp antene, a plakao sam kada sam procitao negde da je haarp antena smestena u stubu u mostu...
Tako da sam prilicno siguran da je ova peticija cista glupost, naveo sam gore razloge.
dfefdesdfd

#23 Re: Re:

2014-05-21 17:13

#21: Srba Srbinović - Re:

Al vi lupate, haos... Prva stvar, to sa avionima nije ista stvar sto i haarp, tako da pricate nesto a nemate pojma sta pricate... To su tvoji dokazi? Sa tim otprilike mozes da obrises pozadinu jer taj koji je stavio haarp antene zna cemu sluze i da stete, pazi da ti to ne bude validan dokaz... majko moja kakve gluposti cu sve procitati


Gost

#24

2014-05-21 17:22

Podržavam u potpunosti i iznenadjena sam kako to niko ne spominje ama ni jedna reč,zašto se ćuti?

Gost

#25

2014-05-21 17:31

Ljudi samo da vam kazem, ja sam potpisao peticiju i podrzavam i patriotizam i ne volim Amere, itd... Ali samo bih hteo da vas obavestim da tih antena u Beljini NEMA!!! Iz Barajeva sam i tu gde oni kazu da je HAARP je livada :)
Toliko od mene, POZZ