Sagradimo_skolu_na_Cukarickoj_padini


Gost

/ #16 Re: Da li me zezaš?

2013-08-01 12:24

#15: -

Ono je stara škola?! Danas sam prošao pored nje, ono je bruka, da vidite šta su samo napravili od nje i ko ime je dozvolio da to uzurpiraju? Dvorište je lepo i ima lepa velika stabla koja pružaju veliku hladovinu! Ali mislim da lokacija nije praktična, na samoj je ulici i mislim da nije zgodno da škola bude pored druge (Josip Pančić), praktičnije je da bude u centru naselja! Juče sam se susreo sa POKRETAČIMA PETICIJE i predložio da se organizujemo i postavimo štand pored MAXI-ja i da prikupimo potpise jer nije dovoljno samo internet i putem plakata i da se ako želi ode u mesnu zajednicu da se potpiše peticija(danas sam otiša u 11 sati da je potpišem i poljubio sam vrata). Zato ljudi hajde da se pokrenemo i uradimo nešto! Ako mi ne budemo uzbunjivači onda neće niko to da učini za nas, moramo da se oglasimo i tražimo svoja prava, pogledajte samo naše parkići na Padini, najgori su u gradu, zapišavaju i prljaju ih neodgovorne komšije sa svojim psima (to je odgovornost gazda a ne pasa). Komšije iz belog naselja šetaju pse u Lazarevačkom drumu daleko od svojih ulaza da im se kerovi olakšavaju i obrnuto komšije iz Lazarevačkom drumu, to mora da prestane. Niko od njih ne čisti za sobom. Toliko toga treba da učinimo hajde da se pokrenemo i ako treba osnujemo neko udrženje da se borimo za svoja prava! Hajdemo!

MEDOX!