Peticija za gašenje Farme i Velikog Brata


Gost

/ #61

2013-09-23 23:28

vulgarnosti, svadja a ponekad i tuca, ljudi gledaju sto im se servira na televiziji.ja te ljude nikada nebih pustila u svoju kucu a ovako ih sa pritiskom dugmeta direktno primim na zvanicno mesto da mi sire bljuvotine i mizeriju u kuci ulicni zargon i nekulturu . za mene je to jednostavno vredjanje i svi ali svi koji to gledaju - se poistovecuju sa tim nivoom ili drustvom . reci mi ko su ti prijatelji recicu ti ko si ti . a u tom slucaju se covek druzi sa tim drustvom dopustim da utice i nesvesno na svakog jednog posebno na mlade . ili mislite da toga nema na ulici dovoljno?ne vaspitaju samo roditelji decu nego i sredina drustvo medije za koje smatram i vas duzne za nasu kulturu i zdrav duh . Kada bi se umesto Farme i Velikog Brata prikazivala emisija o poljoprivredi, ili istorijskog sadrzaja, ili vise obrazovnih emisija, ili bar komedija koje ne vredjaju druge osobe, i koje nisu toliko glupe da se covek zastidi kulture i nivoa pitam se pa jel to prosek naseg drustva ? ako se uporede programi drugih drzava sadrzaj naseg programa je bez nivoa i neizgradjujuci .