PETICIJA PROTIV SRAMNOG SMENJIVANJA DOKTORA DUSANA STANOJEVICA


Gost

/ #13

2013-10-25 06:23

Zovem se Zoran Ulic i ja sam jedan od stotina hiljada svedoka rada i ucinka Profesora Dusana Stanojevica,strocnjaka,coveka,humaniste.Neshvatljiva mi je tako i toliko orkestrirana kampanja da se taj covek sjmeni sa mesta direktora najvece ginekoloske klinike u Srbiji a mozda i Balkanu.Politicka klika je naprasno ustanovila da u extra otganizovanoj bolnice nista ne valja i da je resenje u njegovoj smeni.Gle cuda,najpodobnija osoba za njegovo mesto je clan SNS.Nastavljamo da ispiranje mozga da su najbolji kandidati u svemu,upravo partijski opredeljeni kadrovi.Struka nije vazna i ona se ne pita.Sramota je da covek koji je operisao preko 15.000 karcinoma grlica materice i na svet doneo vise od 20.000 zdrave dece (o promenama pola,operacijama devojcica rodjenih bez vagine...)zahvaljujemo na nacin koji je sramotan i to samo dve godine do sticanja statusa penzionera.Bio sam vise puta prisutan kada su ga zvali iz raznih bolnica ove jadne zemlje sa molbom da im resi neku strucnu enigmu ili pomogne u necemu sto on zna.Odgovor je uvek bio munjevit i povoljan.Postovani Profesore,hodajte i dalje uspravno jer drugacije niste ni znali i budite ponosni zbog svega sto ste ucinili za nasu decu i unuke.