pravda za darku šarića

Pravda

/ #5 !!

2014-03-19 15:14

Darko nadam se da ce ovaj put biti posteno sudjenje u ovoj Srbiji. I ja cu uvek biti na tvojoj strani zato sto si ti sa tim parama pomagao Srbiji a ne kao Vucic,Dacic, Tadic i ostali umesto da te pare koje imaju ulazu u buducnost Srbije oni to ulazu u svoju buducnost i onda optuzuju one ljude ko sto si ti kad pitaju gde su pare npr..Jedna osoba iz moje familije je normalno u pocetku ziveo ko obican covek i onda je hteo da se potrudi i da i on uziva radio je nekoliko poslova samo da bi njegova deca imala sta god da su pozeleli . Pre 2g napravili su firmu koja je jako brzo napredovala.Svaki put je polovinu novca ulagao u mnoga sela koji nisu nista imala renovirao je crkve,skole pomogao je sirotinjama koji nisu ni za hleb imali tako sto ih je zaposlio kod njega imao je previse radnika u firmi nego sto je trebalo. Kasnije su ga neki ljudi upoznali sa ljudima iz Vlade Srbije i kad im je davao para i pomagao onda je bio super.Prosle godine nije mogao da im da pare i odma su poceli sa velikim pretnjama spominjali su i cak i decu da ce mu ubiti.I nije mogao vise da izdrzi i ubio se da bi nakon 20 dana optuzivali ga da je najveci lopov, lazov, prevearant i tako dalje. Ali ljudi koji su ga znali i kojima je pomogao svi me zaustave i kazu da se ne obracam paznju na to jel ja znam najbolje da je on dobar i posten covek koji je svima pomogao jel da nije bio takav ne bi bilo preko 1000 ljudi na njegovoj sahrani ( po obicaju kad covek izvrsi samoubistvo ne dolazi pop na sahranu) na njegovoj sahrani je bilo 8 popova i rekli su da ih tada nista ne zanima.Nadam se da ce pravda za tebe Darko biti zadovoljena i da neces proci kao ostatak dobrih ljudi koji su u zatvoru ili ubijeni da ne bi istina izasla na videlo.