Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!


Gost

/ #1157

2014-04-02 11:03

Sram ih bilo gde će im duša ? Pa ti psi su bili na granicama ove jadne Srbije i ko zna koliko su života vojnika spasili. Mnogi su poginuli za vreme NATO agresije i na Kosovu , o tome niko ne piše. Pa naježio sam se kada sam pročitao izraz: " radi se o >rashodovanim< psima iz vojske Srbije " Sramota, pa nisu to kamioni i cokule da se rashoduju. I onda ih umesto nagrade treba mučiti neljudskim eksperimentima. Užas, kakav smo mi to narod, pa ni ne zaslužujemo bolje od onoga što nam se događa. Svaka čast autoru ove peticije, molim je da nastavi sa peticijom za zabranu korišćenja pasa i drugih životinja za potrebe eksperimenata. Ljudi ne znaju da ne samo Galenika nego i sve druge fabrike lekova koriste SVE VRSTE domaćih životinja za eksperimente. Ubacuju im se implatati, vade organi, presađuju drugim životinjama, veštački oplođavaju i vade fetusi za izradu raznih preparata. Na psima sa dugom dlakom probaju se farbe za kosu i razna sredstva. Takođe pri izradi sprejeva - insekticida i sl. sve se proba na životinjama . UŽAS. Te pse i mačke, kuniće i sl. veterinarske stanice i rado prodaju za eksperimente i veterinarskim fakultetima. U svetu se to odavno radi na modelima. Ipak najstrašniji eksperimenti se vrše na svinjama zbog mnogih genetskih sličnosti sa ljudima. To je za horor priču. Svaka čast za ovu peticiju.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...