Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

/ #813

2014-05-20 00:09

Ajde da se razumemo, ni jedan jedini Srbin, Hrvat, Bosanac, nema jebenog pojma sta je HAARP... ni svi ovde koji su komentarisali i pitali dal neko zna sta je isti... Nemate prava glasa, jer ni vi ne znate, jer da znate prosvetlili biste nas... Pametnice sve do jednog/jedne, my ass!
A "neko ko se razume u RF" kaze da ne verujemo internetu i televiziji... A sta mislis odakle ljudima informacije o HAARP sistemu? ameri im dali direktnu informaciju sta je to? Djoku moga prijatelju. Nemas ti pojma ni o cemu vezanom za HAARP, kao ni ja, ni "tacno", ni Celt (onaj koji je pisao na vukajliji), ni 800 i kusur ljudi koji su ovde komentarisali, niti cemo ikada znati, sem ako na tom sistemu nije radio neki Srbin/Hrvat,Bosanac, brat ti tvoj rodjeni ili najblizi rodjak.
Nema potrebe za pametovanjem, jer smo svi glupi sto se HAARP-a tice, tako da prosto moze da ti se svidja ili da ti se ne svidja, da verujes ili da verujes dal je on kriv ili ne, kao sto verujes ili ne verujes u boga... Jel te tera neko da potpisujes peticiju? Niko, cuti, iskuliraj i batali...
Ja podrzavam uklanjanje ovog govneta iz nase zemlje, prouzrokovalo ono poplave i kise, i zemljotres u Albaniji, ili ne... Zasto? Zato sto je Americko sranje, a Americko ne moz' da bude dobro pa da je ne znam sta... Ne moze da bude dobro iz prostog razloga zato sto su Ameri glupi i gledaju na svet u jednom pravcu, kao kad stavis kacigu za AMERICKI FUDBAL... vidis samo ispred sebe, i nista drugo...