Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

/ #24

2014-05-20 10:17

Ne znam advokate licno kao prijatelje, ali jesam za miting zbog HAARP-a...jedino tako mozemo staviti do znanja da smo OZILJNI, ODLUCNI U SVOJOJ NAMERI I DA ZELIMO DA VOLJA NARODA BUDE ISPOSTOVANA!!!
Mozda cak i jedno i drugo..preko advokata ce ici sporije i ko zna kakve ce rupe sve naci u zakonu da obore tuzbu..

ALI MITING NARODA NE MOGU DA OBORE...AKO ZIVIMO U DEMOKRATIJI!!!

 

ps.Samo dodatna informacija..ljudi su se na facebook stranici za uklanjanje HAARPA iz Srbije, sinoc zalili da kada pokusaju da pozovu prijatelje da daju LIKE stranici, blokiraju im profil...nisam verovala, pa sam resila da probam..i moj profil su sinoc blokirali...4,5 puta sam probala da pristupim mom facebook profilu i nije mi dozvoljeno...i to sa sledecom porukom,,,

YOUR ACCOUNT IS TEMPORATY BLOCKED

I objasnjenje kao usled greske u softveru...bla, bla ,bla.....bilo mi je zaista cudno pa sam otisla na google i otkucala ovu poruku i evo linka na kojem potvrdjuju da je informacija lazna...gde se facebook sam ogradjuje od toga da profil moze biti blokiran

http://www.hoax-slayer.com/facebook-account-locked-malware.shtml

 

...znaci zaista nesto se mulja...nekome ne odgovara da ljudi daju like toj stranici...