Podrška za Marka Nikolića!!!!!

Sale sa istoka

/ #198

2014-12-29 22:38

Mozda je Nikolic propao u evropi,mozda je zvezdas kod kuce ali u ovoj eri zvezdizma kad svi protiv njih igraju taktiku sklanjalice a sa nama na noz on je odradio muski.Da ne pominjem sto ga je Djura izjebao za bilo koje pojacanje za igranje u evropi.Mislim da dugo nismo igrali borbeniji fudbal i mislim da retko koji trener sa ovih prostora moze da napravi od Danka i Skulete tako ubitacan tandem.Ne zaboravite da NIJE imao ko da igra odbranu i mi iz utakmice u utakmicu na silu menjamo zadnju liniju.To su sportske stvari koje mozda ja kao navijac mogu i pogresno da procenim ali ono sto se Nikolicu ne moze osporiti je to da je on tek drugi covek u drzavi koji se usudio da javno istupi za klub i da se pobuni protiv nepravde koja nam se desava.Prvi je naravno DV.Isto tako mislim da je ovo tek priprema za rusenje Vujosevica i zato je ova peticija vazna.Kradu i otimaju igrace i utakmice i  za to me bas zabole kurac ali pokusavaju da nam otmu klub a mi se prodajemo za kikiriki i uslovnu slobodu!E zato smo picke!!!