NAJSTROŽA KAZNA ZA MONSTRUMA KOJI JE DO SMRTI TUKAO ŠTENE


Gost

/ #2

2015-02-08 14:52

Draga Tamara,
napiši sve što osećaš i pošalji na redakcije: Kurira, Alo, 24 sata, Politike, Danasa, Blica i Informera. Na njihovim sajtovima imaš mejl i pozovi se na savest svih građana koji ne treba da trpe teror, a komšiju tuži. Platiće kaznu - ako ništa. Gubitak je preveliki i nenadoknadiv. Bol takođe. Piši od srca, a u svakoj redakciji će se to obraditi po pitanju lekture. I Ivo Andrić je imao lektora. Ti samo treba da opišeš svoj gubitak i komšijinu monstruoznost. Komšiji poruči da ćeš ga tužiti Evropskom sudu - iako se možda nećeš odvažiti na to. Ako on ima veze u sudu, nađi i ti vezu i tuži ga - obavezno. Imala sam komšiju koji mi je pripovedao kako mi je mačku pred porođajem tukao u džaku dok niju umrla - i ona i njeni nerođeni mačići. Drugu je sekirom udario po glavi i slomio joj nogu, ali je brzom intervencijom veterinara preživela. Drugi komšija je tukao mog psa gajtanom od pegle. To nisu ljudi već zlotvori. Želim ti mnogo sreće i da istraješ u borbi protiv nečovečnih postupaka tvog komšije.

Ljilja iz Beograda