Peticija da Partizanove legende preuzmu vođenje FK Partizan

Nik Zoro

/ #244 ZA PREPOROD PARTIZANA

2015-12-13 12:24

Peticiju sam potpisao jer mi je pun k...c baraba i političara koji od našeg voljenog Partizana žele samo isključivo ličnu dobit. Treba da se izborimo da naš Partizan vode isključivo fudbalske legende i istinski zaljubljenici u Partizan. Sve koje ste nabrojali da dođu i vode-spasu partizan potpuno se slažem, a i ako bi neki političar ( PARTIZANOVAC) želeo da pomogne, to treba da bude samo u finansjijskom smislu i ništa više, sem da može da dođe i navija na utakmicama kao mi. Moram dodati vezano za sve barabe koje su koristile Partizan za lični interes, da im se zabrani svaki pristup bilo kom klubu iz porodice PARTIZANA i da mi koji volimo Partizan možemo svaki na svoj način da pomognemo našem klubu ili klubovima iz porodice PARTIZANA. Ja sam sa svojim prijateljima davnih osamdesetih bio jedan od osnivača kluba navijača Partizana ali su se odmah tu ubacili neki privatnici i lokalni političarai i koristili su klub navijača samo za svoje potrebe, tj. da dobiju besplatne karte za utakmice, a aktivnost da se pomogne u omasovljavanju broja navijače nisu nikada nisu pokrenuli. U tom smislu ja mogu ponuditi svoju pomoć, a i želju, da se osnuje klub navijača Partizana ponovo u Valjevu ali isključivo po mom odabiru i naravno pod vašom kontrolom, odnosno pod kontrolom kluba. Jedino tako bih mogao da garantujem za rad kluba navijača PARTIZANA. Ja imam 58 godina i nije mi potrebno nikakvo dokazivanje, jer svi koji me poznaju znaju koliki sam navijač Partizana, a takođe i moj sin, moja ćerka, majka, pa i zet. Ako mislite da mogu bilo kako da pomognem, javite, imate moj e-mail. POZDRAV ZA SVE ISKRENE GROBARE!!!!!!!!!!!!!!!