Peticija protiv peticije za ukidanje rijalitija


Gost

/ #91 O BOZE

2016-01-12 14:24

Bila IRONIJA ILI NE ovo ZLO nastalo na TV i sav kic i sund koji nam serviraju mora da se jednom ugasi. Sto bi rekli nasi stari  za tvoju izjavu: "Salji ludog u vojsku, sedi i placi". Nazalost , velika IRONIJA JE DA ZAISTA POSTOJE takvi ljudi koji ovo gledaju, a muka mi je jer vec 15 i kusur godina ova TV nije pokazala BUKVALNO NISTA. Dajte nasim klincima crtace, ne one u vidu japanskih odsecicu ti glavu, vec kao dusko dugousko... Zalim te LJUDE, i tu jadnu decu kojima se servira "OVO" ne znam kako to da nazovem, jer to zahteva EU i Maric, Mitrovic... Sad cu ja Vama reci STA JE U PITANJU. Gospodo u pitanju JE VELIKI NOVAC dat da se zaglupi ova nacija do te mere da moze sa njom da se manipulise kako hoces. Imam Tv u stanu, nisam ga palila vec 10 god zbog ovakvog prostakluka, a vidim da ga ima sve vise u medijima, pa sam odlucila da mi je lakse da posetim POZORISTE, odgledam neki FILM, gledam zivotinje, a ne da gledam reprize iz 60 god, turske serije, i ove "majmune" na reality zabavno HA HA humoristickom programu.