Da predsednik Nikolić pomiluje Kristijana

viktorija rensrum svecka

/ #69

2016-01-22 08:30

hallo dragi prijatejli i fanovi  jabih vas zamolila da pomognemo tom coveku i brata kristijana golubovic da ga puste napojle od zatvora jer covek nije kriv za nista kake poruke to narod ima njegovih fejzbuha ili stranice pa pisu svasta aizleda ta silikonusa platila nekoga dabi napisao svasta ja mislim da kristijan nema pojma o tome covek ima svojih poslova ili problema anebi tracao ili pisao od te tamare ma ljudi gledajte malo bojlene optericavajte tog coveka jer stvarno gresite jasam isto muslimanka ali vidim i postujem tog coveka kristijana covek je pravedan radnik dobar  ne sramotitese jer cela drzava gleda sta srbija radi toje nepravda sto sud odlucuje sa kristijanom dajte ostavite coveka na miru bolestan zivcan od svega  astose tice zatvora trebala bi ta silikonusa da bude zato ona jebe majku muslimanima i decu jer to uredu za srbiju i za beograd  stonas jedna klajberka deli muslimane i srbe sramota ako ne uzima sud u obzir to stoje ona jebala majku muslimanima jer mi svi smo  jedni srbin muslimak katolik mismo svi jedni mi zivimo u srbiju i srbija je nasa  ali taj kristijan nikad nije nas osramotijo nit nas je delijo nikad nije narod cuood njega nikad nego stanlo bijo u pomoc svima  gledajte bojle nesto ostavite tog coveka na miru i na slobodu kristijane drzi se care jak si ti mite volimo svi i volecemote uvek tvojih fanovi kiki izdrzi do kraja