Peticija za uvođenje smrtne kazne u krivični zakonik Srbije!


Gost

/ #328

2016-07-11 10:25

Imam devojcicu od 7 meseci i svakodnevno razmisljam o njenoj sigurnosti iako je jos mala. Zivimo odmah do coveka koji je u autobusu pokusao da napastvuje maloletnu devojcicu koja je sela do njega. Zamalo je izbegao linc i jedino sto je iskusio je otkaz jer firma u kojoj je radio ne tolerise zlocine nikakve vrste. Zakon nije ucinio nista. Zbog takvih strahujem kako da je jednog dana pustim samu na ulicu, posaljem samu u skolu il prodavnicu, a nakon ovog gnusnog zlocina ne znam sta da radim. Juce sam naljutila supruga jer sam viknula na svekrvu koja je ostavila kolica sa Dunjom bez nadzora. Jesmo bili u parku punom dece i roditelja, i mi smo bili u blizini, ali ovaj nemili dogadjaj zbog kog i potpisujem peticiju me je naveo da sumnjam u svakog. Drzava zeli porast nataliteta, a dozvoljava da monstrumi uzimaju nasu decu. Njegova smrt nece vratiti drago dete, zadovoljenje pravde je nemoguce, ali da sam ja u kozi roditelja tog malog andjela lakse bi mi bilo da znam da skot koji je uzeo zivot mom detetu vise nece povrediti nijedno drugo. Smrtna kazna za njega i sve koji dignu ruku na dete bilo kog uzrasta. Ne dozivotni zatvor, ne psihijatrija i lekovi, vec smrt. Kazna da bude jednaoa zlocinu. Pa nek me zbog mog misljenja mrzi ko hoce.