Peticija protiv dodjele nagrade za mir Mustafi Ceriću

Sociolog

/ #205

2012-01-28 17:20

Keno, zar nisi mogao svoje prostatluke i psovke napisati u jedan komentar..? Nista vise nisi rekao s 2 komentara :) Kako čitam...uvjeravam se kako su od ovih 200 komentara samo 2-3 opravdana. Većina vas nije procitalo knjigu u životu,(dokazano vasim komentarima)..
Sto se tiče dotičnog gospodina:
1. Nagrada za mir u Bosni i Hercegovini...hahahahahahahah
2. Jel nagradu za mir treba dodjeliti vjerskom lideru, koji se mjesa u politiku, i cilj mu je da bude politicki vodja, koji liže šupak guzonjama, kako bi dosao do vece pozicije, koji se mjesa u politiku da bi stvorio mržnju medju narodima u BiH, koji se već dovoljno, i previse mrzi..
Ja mislim da ne treba, međutim, koga briga za moje misljenje, kao i za misljenja sviju vas..
Boli nekog od nadleznih kurcina za narod, i za ovu peticiju.. DoK se vi prepucavate na nacionalnoj osnovi, oni kradu..pune djepove nasom lovom.. i boli ih uvo za vas.
Vi ste Srbi, Muslimani i Hrvati...a ne ljudi. Treba nas sviju ograditi dvometarskom žicanom ogradom, dat nam noževe, sjekire, pa da se pokoljemo svi medjusobno, pa ce ova jadna napacena zemlja napokon biti prazna...slobodna i ponosna! Jadno, ljudi, jadno...