sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

marin

/ #151 Imaš ti pravo i ja sutra mogu osnovati neku udrugu Satelita

2012-02-09 01:56


i ubirati novce , tobože za sklad tijela i duha , i svatko bi mi dolazio na vježbe dok ima novaca , kao na fitnes ili na airobik, ali ovdje tako ne funkcionira, dobro se on utaborio Hrvatskim organizatorima na leđa, isprao mozak i ubacio svoje čipove kontrole, i oni su ti koji njemu pune njemu đepove, vrbuju građane, plakatiraju,pozivaju na hinduistička druženja jednom tjedno, i on kontrolira DUHOVNO i PSIHIČKI, ako imaš debeli novčanik ostačeš toliko dugo dok ti ga ne isprazni, a onda će se prebaciti na nove vježbače, i političare da mu stitie leđa podijelit koju mantru, i tako u nedogled , vježbači odlaze i uvijek dolaze novi, naravno usput prime i mantru,,, kad bi zbrojili sve koji su vježbali njegovu jogu bilo bi ih poprilično u Hrvatskoj, ali koliko ih je ostalo samo one koje je on debelo zabetonirao strahom i prijetnjama , a ovi nisu ni svjesni. Ja bio u Ilici, prije nekoliko godina kad je bio organizacijski sastanak kad je skot došao iz Indije , svi su trčali euforični oko njega , ne iz ljubavi, toga tamo nema, iz straha što ćeš ih pitati? koliko vježbača ima , zašto odlaze? krivicu im pripisuje u Savezu kao da je njihova vlastiti , to nije više posao to je robovanje. E moja draga nije ti to tako kako ovi naši zamišljaju , on je opasan manipulator financijski
gdje je tu članak zakona. Ali najbolje je od svega kad ljudi dođu jer vide plakat, donesu poklon jer to tako moraju a on na drugom seminaru u nekom drugom gradu moj poklon proda , Uzmi na seminaru 500 ljudi min x 400 poklona ima i onih bez obzira na pritiske saveza koji nemaju, cijenu odredi on, i bog te veseli, mozda i ti koji čitaš ovu priču naletiš negdje i kupiš svoj poklon koji je "svetac" koji se sex probudio ,svojim rukama blagoslovio,