sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

/ #162 Re: Ja sam se družio sa nekima iz Istre koji vode u Labinu vježbe

2012-02-25 19:26

#161: -  

 to su vam jadni isprazni ljudi mora da su teške seljačine, kad su bez posla samo zato jer ovom cigu  samozvanom  Guru" rade , kupuju nekretnine, i plaćaju  njegov najam i sve kao da je to prava udruga civilnog društva koja donosi neku dobrobit građanima i civilnom društvu generalno. TO je religijska udruga i kao takva se mora voditi ne kao zdrav zivot. Jer nakon par godina njegove joge tvoj zivot postane bolestan od njegovih kontrola tvog zivota.  I ti ljudi ne mogu se oduprjeti nakon 20 g. nikako , oni su toliko duboko u tome, da vam se plače koliko još vjeruju nečemu čime ih zasljepljuje da bi ih držao u savezu i stovanju njegovog kultra. S oprtoštenjem tko njega Je.... tko je on da mene ili bilo koga nasilno drži ili što je još gore prijeti se reinkarnacijom i svakakvim pizdarijama njegova mračna hindu uma. Ali najbolesnije je to sto na seminarima govori o tome da joga nema veze sa kršćanstvom , a ovi jadni Istrani iz centralne istre nedjeljom idu u crkvu, drže do svoje vjere i religije, a onda dođe lopov i tim jadnim  ljudima puni umove reinkarncijom i svakojakim smećem , tko uopće njega pušta i dozvoljava da održava seminare  bez pokrića , ako je hinduistički seminar onda izvoli državo znati i dozvoliti, ali isto tako osnovati predhodno zajednicu. Pa da vidiš koliko njih će ostaviti svoje roditelje i braću   i korijene osim silom i prijetnjom. On je opasan manipulator zao, nasilan, njega vlast i policija moraju puštati u državu pod nadzorom i izlikom zašto dolazi,,,,? nesmije Hrvatska vlast čekati kao da se ništa  nije dogogilo kad je on već u ostalim zemljama evrope na crnim listama kao lažac i manipulator, ali i proganja zene, djevojke i bivše sljedbenike kao nešto normalno. Prosto je već gnjusno čitati i slušati o ovoj trakavici koja nema kraja malverzaciji i zlu, a da se pri tom ništa nije učinilo.    

Sramotno je i zalosno da je mlada zena i majka u Žminju odlazila na neke vježbe joge svojevremeno nakon ćega se potpuno okrenula od supruga mladi bračni par tek dobili dijete i cijeli zivot pred njima. eto što ti napravi ova  joga, nazivali je iz sekte tzv udruge , pozivali na vježbe, na seminare, na slavljenje raznih hidnu svečanosti po iznajmljnom asramu pitam vas ja , a takvih ima sigurno jako puno, dokle može taj zao lažac, namjeran i svjestan , ljude odvlačiti od njihovog ognjišta i obitelji zar to nije kriminal? javni kriminal. Ovome treba stati na kraj jer je Istra kao bogata i multikulturana regija potpuno protiv takvih sumnjivog morala i prošlosti poput ovog  i vjerujemo da će ovo i netko od državne vlasti pokrenuti i u Zupaniji istarskoj to pitanje. Istra ne treba ovakav sljam Istra je multikulturana regija, ali traži da se dignitet čovjeka Istarskog postuje, ako toga nema za ovakve mjesta nema.

Razočarani susjedi iz Zminja    iz Istre