Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h

Kristina

/ #133 LATINO SERIJE SU ZAKON

2012-11-04 15:20

Ljudi,citam sada da se pojavio novi kablovski kanal,"Pink 2",na kome ce se,pored repriza telenovela koje smo ranije gledali(kao sto su "Nevina" i "Silikonske lepotice"),od sutra,od ponedeljka,5.novembra,emitovati i premijerni naslovi,poput kolumbijske telenovele "Marijana i Skarlet"(odnosno,"Niti ljubavi",radnim danima u 16.00 h),i "Telemundova" "Sobarica sa Menhetna"(radnim danima u 20.00 h),sto je ODLICNO,ali je,za mene,istovremeno,ozbiljan problem,zato jer nemam taj program,sto mi je,moram da vam priznam,kao ogromnoj obozavateljki latino serija,nacionalna tragedija,zato sto sam mislila da ce taj program doci na mesto "Avale".Jaoj,mog razocaranja kada sam shvatila da nije tako i da nemam taj program,celo jutro sam "ubijena u pojam" i jako mi je krivo,nemate pojma koliko.Nista,ostaje mi samo da se strpim,da vidim da li ce taj program ovaj moj suntavi kablovski operater da preuzme,ako ga preuzme.Ako ne,priklonicu se drugom kablovskom operateru,koji u svom programu ima doticni "Pink 2".A jutros mi je rodjak javio da se signal "Pinka 2" kod njega pojavio,znaci,ako ga on ima,to je izvodljivo.Znaci,moracu da odlozim gledanje tih telenovela za jos neko vreme,a cim se prikljucim,pocinjem da ih gledam,pa ma dokle da su stigle,na radost.A,sada,da se vratim peticiji,mislim da nam odlicno ide i odusevljena sam time,najjaci smo! :)Da,i da dodam:Meni je "Televisa" zakon!