Изградња улице од насеља ''Степа Степановић'' до улице В. Степе

komšija ljuba

/ #7 Re: Re:

2012-11-25 21:43

#6: gilles - Re:

Dragi komšija na tvoju ogromnu sreću ne nosi celo naselje Stepa Stepanović tvoj kućni broj  nego ""samo"" ,koliko ja znam,tri objekta na građevinskoj parceli 4 (zgrade a, b i v).Ako te interesuje lokacije objekata možeš pronaći na sajtu "Stambeno poslovno naselje Stepa Stepanović "što te verovatno neće baš mnogo utešiti.Inače ,ulazi na ovim zgradama  dobili su adresu "Ulica Vojvode Stepe br.411 b,v,g,d,đ,e i ž i od njih su b,v,đ,e i ž u fazi useljavanja a objekat sa g i d još nije završen.Tvoj problem sam naslutio pre nekih mesec dana kada su nam dodeli adrese (ja stanujem u 411b), do tada smo bili obeleženi po građevinskim parcelama,a ja koristim prilaz naselju kroz Milića Marinovića i  ispred tvoje kuče čekam 33.kada se vozim ka gradu.Tada sam pomislio da nadlečni iz GDS nisu sasvim normalni (što nije daleko od istine).

Naravno da je mnogo lakše prodati stan koji se nalazi u ulici Vojvode Stepe nego na (nekom tamo)kružnom putu ili (nedaj bože)na prilazu selu Kumodraž(kumodraška ulica) ,ali nisu morali da zgradama dodele već postojeće brojeve.

Uzgred komšija iz 403 dobio je skoro celu abecedu ,a i 407 mu se opasno bliži.Ti moli boga da ne nastave dalje sa 411,za šta ima dosta izgleda jer većina zgrada nije još dobila ulične brojeve.(cela građevinska parcela 3 nalazi se naspram tvoje kuće ,iliti ispod onih zgrada koje su počeli da "krste"tvojim kućnim brojem.