Osudite ubice Fedora Frimermana!!!

Quoted post

Pilki

#3

2013-07-26 01:07

Zeleo sam da napisem nesto sto bi verovatno sve vas smorilo da citate,zato necu ni pisati,samo bih pozeleo,ali zaista pozeleo,da ljudi koji zele da nose titulu "Covek" pocnu da se ponasaju u skladu sa pravilima koja ta titula nosi.Mi se razlikujemo od zivotinja po tome sto svoje instinkte i nagone mozemo da obuzdamo,a oni koji ne mogu ne zasluzuju da se nazivaju "Ljudima" . Zahvalan bih bio ako bi se svi ljudi,da li je njih 4 ili 40,pohvatali o lepo,u skladu sa zakonom LJUDSKOSTI kaznili,jer je isto ubio coveka i ne pokusati spreciti to isto. Mozda je to izgledalo kao obicna tuca,ali da li je potrebno da dodjemo u takvu situaciju kako bi se makar malo razmislilo o ponasanju COVEKA prema COVEKU? Iskreno saucesce i pravdu porodici preminulog od moje malenkosti.

Odgovori

marc

#9 Re:

2013-07-26 09:35:01

#3: Pilki -

Jedina razlika između čoveka (životinje) i drugih životinja je što čovek za razliku od ovih ima sposobnost da moralno rasuđuje! Tako da je moral ono što nas razlikuje. Ove ubice namaju morala i zato, ja ih svrstavam u ovu drugu grupu životinja! Strašno!