Zelimo seriju Los hombres de Paco ponovo!

Quoted post

Natalija Kapor
Autor peticije

#25

2011-04-27 13:06

S obzirom da sam ovu peticiju napravila s odredjenim ciljem,zahvaljujem se svima koji su potpisali.Nadam se da ce ovim tempom nastaviti da se potpisuje,i posle odredjenog broja potpisa ovu peticiju cu poslati Studiju B.Potsecam vas da sam vec jednom napravila ovakvu peticiju,nakon prvog prekida serije,i da su nase molbe da se serija vrati na TV uvazene.Hvala svima.Idemo svi zajedno-COMO UN PUTO EQUIPO DE REMO. <3

Odgovori

Aitor

#26 Re:

2011-04-27 13:14:29

#25: Natalija Kapor -

da ali pitanje je da li ce oni ponovo uvaziti ovu molbu...a pogledaj ima nas samo 90....


Anonymous

#79 Re:

2011-04-27 16:11:11

#25: Natalija Kapor -

naravno da cemo uspeti..:))imaju cak i grupe koje zele da dovedu glumce u srbiju..:))mislim da cemo uspeti ima nas dosta pakov svet ima punooo fanova..zelim vam punooo srece da uspete..


Anonymous

#142 Re: Milica

2011-04-28 20:31:58

#25: Natalija Kapor -

studio b ce stvarno ispasti glup ako ne pusti ovu seriju...najaca...kakvi seranovi...pakovci zakon..iskreno da vam kazem seriju am gledala od 5 ili 6 sezone nzm kad je bio onaj slucaj kajzer nzm kako vec...ali brate seriju sam odmah zavolela...zaljubila sam se u nju na prvi pogled...od jedno 50 a mozda i vise serija koje sam gledala najvise na tv pink i 1srpska tv ova je najbolja a i prva koju gledam na studio b...ja nmg da vam opisem kako mi ej drago sto postoji takva serija...probacu za raspust da odem do spanije