PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post

Guest

#243 Re: Re:

2013-12-06 16:42

#223: ### - Re:

Ne znam o kojem svijetu vi pricate. Koliko ja znam, eutanazijom se uspavljuju samo tesko bolesni ili agresivni psi. To je poznato kao humana smrt, a ubijanje toliko nevinih dusa je sve samo ne humano. I to na kakav nacin. Zar stvarno mislite da su sad u stanju izdvojiti vise novca nego sto je trebalo za sterilizaciju. Vec je doslo do javnosti na kakav ih krvnicki nacin ubijaju. A krave su nam najmanja briga ovdje, problem su vlasnici tih krava koji su dosli u grad i sa sobom donijeli toliko usko i maloumno razmisljanje. Ne smetaju vam razni delikventi i lopovi od kojih se od straha ni u javni prevoz ne moze uci. Ne, vi cete unistiti one slabije od vas jer se nemate kako drugacije dokazati. Samo ne znam, kakvo vam je to dokazivanje i sta pokusavate dokazati. Da ste superiorni, bitniji od drugih? E pa vjerujte mi niste. Kad se zavrsi sa psima ovo isto ce vas docekati jer cete tada vi biti neko jadno stvorenje koje se treba boriti protiv onih vecih i vaznijih.

Odgovori

###

#252 Re: Re: Re:

2013-12-06 16:52:11

#243: Guest - Re: Re:

Ja nisam nigdje naveo da je humano ubiti odjednom 12,13 hiljada zivotinja,niti sam superiorniji niti bitniji od drugih,jel vi to smatrate mozda da su zivotinje ravnopravne s nama ??? Jel humano kad vas napadnu,vi vjerovatno nigdje ne idete pjeske,vec onako iz auta pogledate i mislite ah sto su divne te zivotinje,na KCUS su doktora psi zamalo zaklali, bio je u prolazu do druge klinike ,apsolutno nije imao vremena da se zamara s njima da ih zadirkuje da ih sta vec malteretira zbog cega bi one imale razlog za napad.Imate li vi drugo rijesenje ako mislite da je rijesnje ponovna kastracija ,vjerojatno ce problem biti rijesen za jedno 10 god, ako sve bude po planu.