PETICIJA PROTIV SMENE VUKA BOJOVICA, DIREKTORA BEO ZOO VRTA

Quoted post

Vesna Radovic-Bojovic

#93 Re: NAPRAVITE PRAVU PETICIJU KOJA CE PROCI 100 %

2014-05-25 22:32

#82: gost - NAPRAVITE PRAVU PETICIJU KOJA CE PROCI 100 % 

 Hvala na divnim recima i podrsci, no, nazalost, ne dobijamo nigde dozvolu u gradu da potpisujemo peticiju, isto se desavalo i kada je Vuk strajkovao gladju! Peticija se potpisuje i unutar Zoo-vrta, medjutim, verovali ili ne, naši ljudi nisu spremni da daju jmbg, niti broj licne karte. Stoga smo u Vrtu skupili minimalan broj potpisa!

Srdacan pozdrav i hvala na podrsci!

 

Odgovori

gost 82

#136 Re: Re: NAPRAVITE PRAVU PETICIJU KOJA CE PROCI 100 %

2014-06-08 07:13:44

#93: Vesna Radovic-Bojovic - Re: NAPRAVITE PRAVU PETICIJU KOJA CE PROCI 100 %

Nema na cemu,reci nista ne znace,to je duznost prema savesti svakog ko je moralan i ko jasno sagleda situaciju.Divne reci za jos divnijeg gospodina i umetnika koji to zasluzuje.A same reci su malo za sve sto je uradio.Opet ponavaljam mogao je da bude sta oce jel je obrazovan covek i cenjen,a zivot i rad je posvetio nama Beogradjanima i poslu koji voli.Hvala vama na informacijama.Ja kada sam dobio informaciju da se potpisuje ispred zoloskog vrta otisao sam i potpisao,poveo par ljudi sa sobom koji su takodje potpisali i poslao jos nekoliko.Svi su dosli,normalni momci studenti,sportisti i postovaci kulture,edukvovani ljudi i obrazovani.To je Vuk Bojovic zasluzio i ovo je najmanje sto moze od naroda da mu se oduzi.Ne razumem percepciju mozga i razmisljanja ljudi koji nece da daju JMBG.Iznenadjen sam neprijatno i pomalo razocaran nasim Beogradjanima ali neka je svakome na obraz i ovima sto citaju a nece da daju a u mogucnosti su,ali Bog svakom da svoje.Mozda da imaju neki flajeri pa da svako ko hoce da pomogne ponese sa sobom odredjen broj i sa potpisima ljudi dodje.To  je ideja vama u vrtu ako je izvodljiva.U svakom slucaju kako god da se odvije situacija Vuk ponosno moze  da ode ciste savesti i obraza,a zemlja Srbija treba da se stidi kao i mnogi sto nece da daju Jmg.Veliki pozdrv za vrt u nadi da cete uspeti da istrajete.Prijatno.