PETICIJA ZA ISPITNI ROK SVAKOG MESECA ZA STARE STUDENTE

Quoted post


Gost

#41

2011-09-23 20:42

???????????????????????????????????????????????

Odgovori

VasaRespekt
Autor peticije

#42 Re: OBAVESTENJE

2011-09-23 22:30:35

#41: -

Postovane kolege, danas smo bili na sastanku sa dekankom i clanovima dekanskog kolegijuma. Izneli smo im nas problem oko manjka rokova i obima i tezine ispita. Slozili su se sa nama i dekanka je obecala da ce uciniti sve da nam molba bude uslisena. Nasu molbu i predloge stavice na nastavnonaucno vece i ici ce po sistemu glasanja profesora. Nije mogla da nam obeca rok svakog meseca, jer zbog nedostatka prostora, nije lako izvesti pismene ispite u toku trajanja nastave, ali ce svakako pokusati da iznadju neko resenje. Razmatrace i mogucnost da dobijemo ispite (pismene i usmene) u martu, oktobru 2 i decembru, na nivou celog fakulteta. Sve zavisi od volje profesora.

Ono sto licno mogu da kazem, da smo i ja i moje kolege sa kojima sam bio na sastanku i vise nego prijatno iznenadjeni ljubaznoscu i razumevanjem dekanke Aleksandre Vranes, zaista je pokazala maksimalno interesovanje i zelju da nam pomogne. Nastavnonaucno vece je 28. septembra, tada cemo znati da li su nam i sta odobrili. Nadamo se dobrim vestima.