SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Quoted post


Gost

#16 Re: Re:

2015-09-02 00:28

#14: Glas razuma - Re:  

 Da, da ja sam ta koja se uplasila :) Ako nekome pruzimo podrsku, a taj neko posle samo jednog dana povileni i napise onakav bezobrazluk od saopstenja, da plasim se da ce se ljudi smejati, i da u pravu si, smejace se oni koji imaju jos manje morala nego bilo ko ovde. Ako se marko uznemirio, trebao je da sedne i razmisli a ne da izigra poverenje ovolikog broja ljudi. 

Razumem tvoj odgovor na moj komentar i nemam nameru nikakav uvredljiv ton da upotrebim da bih ti odgovrila, al saopstenje koje sam procitala je i vise nego neozbiljno i sprdnja sa svima nama. Treba ostati priseban i razmisliti da mediji mogu i to saopstenje preneti javnosti, i eto - zato ce se ljudi smejati - neko ko je pokrenuo peticiju "nema nameru da ista sa njom uradi" 

A ja nemam nameru da se prepirem, slazem se i da treba da smo slozni, al svakako pre nego sto nesto pokrenemo malo o tome i da porazmislimo 

Odgovori

Glas razuma

#18 Re: Re: Re:

2015-09-02 00:39:13

#16: - Re: Re:  

 U redu, sad sam te malo bolje razumeo. Naravno da su one objave bile strasno neozbiljne, slazem se ali sta je tu je. Ne smemo sad posustati, to je poenta. P. S. Nema potrebe za uvredljuvim tonom, valjda se ovde borimo protiv takvih?

Mogu li se te objave izbrisati?