СТОП НАТО! Геноцид над Србијом и Републиком Српском!!!

Quoted post


Gost

#43

2012-02-02 12:42

ja sam peticiju prevela na nemacki pa objavila na fb-u i poslala svim nemackim i nasim prijateljima kojih znam ... nebih bilo lose, da se peticija prevede takodjer na engleski, pa da se ne siri samo kod nas, nego i u stranim zemljama. Ovo je nesto, sto se tice svih! Ovo je sansa da i stranic obrate paznju temi balkanskih ratova na drugi nacin - jer ovo ce i njih da uplasi! Ja sam pre dve nedelje takodjer predala zahtev za zvanicnu online-peticiju u nemackom Bundestagu (skupstini), ali do dan danas mi nije odobreno ... zato sam mnogo srecna gospodine Zaric, sto sam nasla vasu peticiju! Trebalo bi se napraviti neke demonstracije , jer ljudi nista neznaju o tome ... ako me zelite dodat kao vaseg prijatelja na fb-ja sam Mihaela Pijetlovic

Odgovori


Gost

#44 Re:

2012-02-02 14:33:41

#43: -  

 

Hvala Mihaela! Dobro si to uradila i ideja za engleski je super. Ja sam planirao da se prevede i na arapskom, farsi i jos na jezike tog podrucja, jer su Avganistan, Irak i sad najnovije Libija najvise pogodjeni. Nemogu da te dodam za prijatelja jer mi je profil blokiran na 30 dana, ali ti mozes. Pozdrav

Gost

#45 Re:

2012-02-02 14:36:37

#43: -  

 

Za demonstracije je prerano jer nas je malo, kad nas bude vise videcemo. Peticija ce sama po sebi da bude vid demonstracije i to svakim danom sve jaca.