Ignorisanje TV Prve dok god traje serija "Sultan Sulejman"

Quoted post

Milena

#27

2012-03-24 18:36

pitam se zasto toliko mrznje i odbojnosti prema turskim serijama.u svakom slucaju bolje su od spanskih serija.serija je jedno a istorija drugo iako se u Velicanstvenom stolecu radi upravo o istorijskim dogadjajima.ne treba mesati istoriju sa ovim.pa moramo nesto gledati a ako bas hocete televizija nam je puna americkih serija i filmova al izgleda da se zaboravilo da su nas upravo ti ameri 99 bombardovali i ponizili.jedina razlika je sto smo pod turcima bili mnogo duze nego sto je trajalo bombardovanje.i sada mi zivimo kako amerikanci hoce , uzimaju sto im drago i jos hodaju nasom zemljom al koliko vidim njihovi filmovi i serije nesmetaju za razliku od turskih.lepo je neko ovde rekao , svi mi znamo ko smo i sta smo a to sto nam je nesto interesantno a da je tursko , ne znaci da smo manje srbi i srpkinje.

Odgovori

more

#30 Re:

2012-03-25 18:27:38


Gost

#32 Re:

2012-03-28 20:53:16

#27: Milena -

Stvar je sto Turska preko svojih serija pokusava da promeni istoriju , sto mnogi ljudi ne znaju u Srbiji svoju istoriju i sto je uce preko ovakvih serija. Zato sto Turska ima i dalje vrlo negativnu politiku prema Srbiji. Zato sto i dalje podrzavaju nezavisno Kosovo . Zato sto je bolje dati pare za nase serije i nasu produkciju nego za Tursku. Zato sto je kic i sapunica .

A sto se tice americkih, pa ni jih nesto narucito ne podrzavam ali ima dosta kvalitetnih serija i oni ne pokusavaju da nam promene istoriju . Za sve serije , nebitno odakle dolaze koje nama samim krive nasu istoriju i koje su kic ja se zalazem da se kod nas ne emituju.

razumno

#47 Re:

2012-04-28 10:52:23

#27: Milena -  

 bas tako.....